Generální partner
Světlý režim
18. březen 2023

Divize startuje! Béčko na úvod přivítá Frenštát p. Radhoštěm

Po vydařené přípravě je třeba přepnout do jiného (ostrého) módu. Rezervní celek vstoupí do jara nedělním dopoledním utkáním proti soupeři, proti kterému chce a musí odčinit herní i výsledkový nezdar z otevíracího utkání této sezóny.

Tři měsíce ladění jsou pryč, nyní čekají fotbalisty karvinské rezervy další tři měsíce týden co týden tvrdé divizní boje. V prvním zápase přijede do Karviné až dvanáctý tým tabulky. Ale pozor, Karvinští u soupeře v létě prohráli po velmi špatném výkonu 0:2. „Frenštát je totiž obrovsky nepříjemný protivník, který hraje disciplinovaně. Žádné podcenění při pohledu na tabulku z naší strany nehrozí. Naopak, máme ze soupeře zdravý respekt,“ podotkl trenér Marek Bielan.

Před jeho svěřenci je pouhých třináct zápasů a boj o jediné postupové místo bude vyrovnaný zřejmě až do konce. „Na rezervu Opavy ztrácíme dva body. Sami musíme jaro dobře zahájit, tedy vyhrát. Nesmíme ztrácet a hned od neděle do toho pořádně šlápnout,“ dodal Bielan.

Frenštát na podzim pouze třikrát zvítězil a k tomu přidal ještě tři remízy. Venkovní bilance je tristní - pouze jediná remíza, zbytek vše prohry při skóre 6:22. V této bilanci je horší už pouze nováček z Břidličné, který na soupeřových hřištích neuhrál ani bod.


Utkání 14. kola Divize F MFK Karviná B – SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm začíná na umělé trávě SC Kovona v neděli 19. března v 10:15 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Adam Slováček. Vstupné je 50 Kč, permanentky nejsou akceptovány.

Rozhovory Rozhovory
so 25.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Zedníček

Krajní univerzál Martin Zedníček je v současné době zraněný – čerstvě má za sebou druhý zákrok po listopadovém úrazu kolene. Dvaadvacetiletý fotbalista, který v Karviné působí od léta, však nepropadá chmurám a bude tvrdě pracovat na návratu. V zajímavém rozhovoru mluvil nejen o zranění, ale i o Sigmě či svých začátcích…

st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo