Generální partner
Světlý režim
17. únor 2019

Domácí byli lepší, my se musíme zlepšit, řekl Smrž

První ligový výjezd roku 2019 se proměnil téměř v noční můru. Karvinští na svého soupeře v ničem nestačili a prohráli. Jako zaslouženou hodnotil porážku i záložník Vojtěch Smrž.

Hodnocení zápasu v Uherském Hradišti z úst čerstvě dvaadvacetiletého fotbalisty bylo krátké a výstižné. „Slovácko hrálo jednoduše, o to jsme se také snažili, ale domácí byli lepší. Nic víc k tomu asi nemusím dodávat. Domácí byli jasně lepší a my se musíme fakt zlepšit,“ nebylo do řeči karvinskému záložníkovi mezi novináři.  

Dvě odpískané penalty v jednom zápase nejsou moc obvyklou záležitostí, ale v Uherském Hradišti se tak stalo. Ve druhém poločase ji zavinil Vojtěch Smrž, který se v rohu šestnáctky střetl s domácím Divišem. „Nevím, nejsem si jistý, jestli jsem ho trefil,“ řekl Smrž, který navíc od sudího Orla vyfasoval žlutou kartu. Jelikož to bylo jeho čtvrté napomínání v sezóně, příští zápas proti Teplicím vynechá.

Karvinští se celý týden na Slovácko chystali s vědomím, že bude scházet Tomáš Wágner, jehož skolila nemoc, a vůbec netrénoval. Na trávníku se ukázalo, jak šestigólový střelec schází. „Může to být jedna z příčin. V útoku nám chyběl vysoký hráč, který by podržel míče. Ba Loua s Gubou jsou menší a rychlostní hráči s dobrými náběhy za obranu. Určitě to ale nebyl rozhodující faktor, zápas nám celkově vůbec nevyšel,“ klopil zrak Vojtěch Smrž. 

Příští týden doma proti Teplicím už Karvinští nutně potřebují zvítězit, na třinácté místo, které znamená vyhnutí se baráži, ztrácí šest bodů. „Ano, nezbývá nám nic jiného než porazit Teplice,“ dodal Smrž. Ten však bude tento duel sledovat z tribuny.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo