Generální partner
Světlý režim
19. únor 2023

Dominik Žák: Konečně jsem se trefil do správné sítě

Rychle si vytvořili dvoubrankový náskok, ale další gól Dubnici už nevstřelili. Jedním z úspěšných střelců byl i Dominik Žák, který vstřelil gól ve druhém duelu po sobě. Jak hodnotil utkání i celé minisoustředění?

Dominiku, připsali jste si druhou výhru v přípravě. Jakým soupeřem byla Dubnica?
Myslím si, že jsme vyhráli úplně zaslouženě. V úvodu jsme si museli zvyknout na trochu těžší terén, ale snažili jsme se i přesto hrát kombinačně. Dařilo se nám to, vytvářeli jsme si šance. Je jen škoda, že jsme jich víc neproměnili.

Jeden ze dvou gólů jste vstřelil vy. Zaznamenal jste druhý gól v probíhající přípravě, ovšem až proti Dubnici jste se trefil do správné brány…
…je to přesně tak (smích). S Košicemi jsem si dal vlastní gól, teď už to konečně bylo do správné sítě. Předcházel tomu výborný presink, čímž jsme soupeři vyprovokovali k chybné rozehrávce. Adeleke mi míč připravil ve vápně a já to už pouze uklidil (úsměv).

Jaké bylo soustředění v Dunajské Stredě a přechod na přírodní trávu?
Krátké soustředění bylo to moc fajn. Všichni jsme se těšili právě na přírodní pažit, který byl opravdu ve výborném stavu. Mohli jsme se tak naplno věnovat hlavně taktickým věcem.

Zimní příprava vyvrcholí příští týden generálkou proti Bohumínu. Jste rád, že za dva týdny už začne druholigové jaro?
Samozřejmě. Všichni se už těšíme na jarní část a všem směřujeme k úvodnímu důležitému utkání s Příbramí. Celkově byla příprava dlouhá a náročná, i když já osobně jsem se k týmu připojil až později.Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo