Mlade talenty

Dorostenci dřou a mají za sebou už tři utkání

22.01.2018 | redakce
 

Dorostenci dřou a mají za sebou už tři utkání Spojené týmy nejstarších dorostenců (U19+U18) se stejně jako jejich soupeři poctivě připravují na jarní část.

 

Po čtyřech dnech přípravy se dorostenci vydali na plánované kondiční soustředění do Dolní Lomné, kde v termínu 11. – 14. ledna absolvovali tréninkové jednotky venku i v posilovně. Vrcholem soustředění byly nakonec dva zápasy – s muži slovenského týmu Krásno nad Kysucou a muži Českého Těšína.

Po příjezdu domů se trénovali klasicky na Kovoně a v sobotu 20. ledna čekal na svěřence trenérů Frajta, Bielana a Gábriše domácí duel proti polskému celku Odra Wodzislaw.

14. ledna

FK Český Těšín muži - MFK Karviná U19+U18 1:1 (0:0)
Branka Karviné: Seriš z pen.
Sestava Karviné: Špánik - Wielczek, Mrózek, Kaczmarcyk, Mader, Paholík, Stančík, Gros, Rokyčák, Kubalák, Seriš, Věčorek, Podbiol, Soročenko, Formela.
Hodnocení trenéra: „Kombinovaný tým z kmenových hráčů U19 a U18 doplněný o testované hráče či dvojici Formela+Sorochenko z juniorky a Podbiola s Věčorkem, kteří byli zařazeni ze sedmnáctky do přípravy se starší kategorií, odehrál slušný duel. Škoda dvou zranění a tvrdého zákroku na Seriše. V první půli jsme si vytvořili několik šancí, ale do vedení jsme šli až po penaltě. Domácí vyrovnali po jednom protiútoku. Vinou zranění jsme část druhého poločasu odehráli v deseti. Pochvala všem hráčům – po náročném programu soustředění „odjezdili“ zápas v solidním tempu.“ 

Krásno nad Kysucou muži – MFK Karviná U19+U18 1:2
Branka Karviné: Hejda

20. ledna

MFK Karviná U19+U18 – Odra Wodzislaw muži 3:5 (1:2)
Branky Karviné: Vlachovský, Podbiol, Rokyčák
Hodnocení trenéra: „Silovější soupeř lépe řešil koncovku. Přestože jsme si vytvořili dost šancí, tak v koncovce jsme si nepočínali dobře. V obranné fázi nás mužský soupeř dokonale trestal. Ovšem v utkání byly z naší strany i světlé momenty. I ty si rozebereme a snad nás povzbudí do další práce. Nehráli jsme kompletní, ale doufám, že už brzy se někteří kluci dají dohromady.“

Fotogalerie

       
 

• Se Slováckem v neděli 2. září
včera - Ligová fotbalová asociace upřesnila termíny 7. kola FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí na domácím trávníku proti Slovácku v neděli 2. září od 15 hodin.

• Týmy U18 a U16 začínají
před 2 dny - Ve středu 15. srpna čekají na dorostence U18 a U16 první mistrovské zápasy - v Ostravě se utkají s Baníkem. Podzimní los osmnáctky ZDE, šestnáctky ZDE.

• Sestřih zápasu z Jablonce
12.8. - Také z utkání 4. kola FORTUNA:LIGY je k dispozici sestřih nejzajímavějších okamžiků - více ZDE.

• Výsledky mládeže-příprava
12.8. - Rajec muži (Slovensko) - MFK U19 3:2, Havířov U19-MFK U17 1:6, Legia Varšava U16-MFK U16 7:1, MFK U15-Martin U15 8:0.

• Ligoví dorostenci nehrají!!
9.8. - Z důvodu výskytu gastrointestinálních onemocnění (potvrzeno KHS Jihočeského kraje) se odkládají zápasy 1. kola Celostátní dorostenecké ligy mezi Karvinou a Českými Budějovicemi v kategoriích U19 i U17. O náhradním termínu bude teprve rozhodnuto.

• MLÁDEŽ: Výsledky přípr. zápasů
9.8. - U19-Ružomberok 1:0, U18-Cieszyn (muži) 3:2, U17-Ružomberok 1:2, U16-Chybie 1:1, U15-Třinec 3:0, Třinec-U13 3:4, Třinec-U12 6:4.

• V Brně s Opavou 25. srpna
7.8. - LFA oznámila přesné termíny 6. kola FORTUNA:LIGY. S nováčkem SFC Opava se utkáme v Brně v sobotu 25. srpna s výkopem v 17 hodin!

• Sestřih utkání s Ml. Boleslaví
6.8. - První domácí zápas a bohužel porážka. Karvinští v přestřelce podlehli Mladé Boleslavi 3:4. Sestřih utkání najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna