Mlade talenty

Dorostenci hostí Votroky, juniorka Zbrojovku

08.09.2017 | redakce
 

Dorostenci hostí Votroky, juniorka Zbrojovku Ligové dorostence U19 a U17 čekají v sobotu po obědě další domácí utkání. Na Kovoně se představí v duelech s Hradcem Králové. V pondělí dopoledne pak hraje juniorský tým, který vyzve brněnskou Zbrojovku na stejném místě.

 

U19 + U17

Duel dvou devítibodových týmů uvidí Sportovní centrum Kovona v duelech týmů do 19 let. Karvinští vyzvou Hradec Králové a doufají, že naváží na poslední dva zápasy, ve kterých posbírali šest bodů a ani jednou neinkasovali. Ovšem nebude to vůbec snadné, jelikož mladí Votroci každoročně dokazují, že umí.

Sedmnáctka by pak ráda odčinila poslední prohru z Opavy. Se šesti body je před tímto kolem osmá, zatímco Hradec Králové bez bodu poslední. Duel týmů U19 startuje ve Sportovním centru Kovona v sobotu 9. září ve 13 hodin, týmy U17 vyběhnou k utkání od 15:15 hodin. 

Juniorka

Juniorský tým čeká zápas po čtrnácti dnech - v tom posledním remizoval 4:4 ve Zlíně. Během pauzy se trenéři Zbyšek Gazda s Markem Bielanem věnovali společně se svými svěřenci kondici a ofenzivě. „Dobíjeli jsme tzv. baterky i s pomocí kondičního trenéra. Střídali jsme hřiště, posilovnu a malou tělocvičnu. Nechybělo ani zaměření na zakončení. Ve Zlíně jsme sice naposledy dali čtyři góly, ale spoustu šancí také kluci zahodili. Snad to bude v dalších zápasech lepší,“ přiblížil Marek Bielan. 

Karvinští po pěti kolech vedou tabulku a rádi by na téhle pozici vydrželi i po pondělí. Zbrojovce to prozatím moc nejde a stále čeká na premiérovou výhru. Z pěti duelů získala jen čtyři body za čtyři remízy. 

Utkání moravské skupiny JL MFK Karviná U21 – FC Zbrojovka Brno U21 se po vzájemné dohodě obou klubů odehraje v pondělí 11. září od 11 hodin ve Sportovním centru Kovona. Hlavním rozhodčím bude zkušený ligový arbitr Pavel Julínek.

• První zápasy ligových dorostů
včera - Týmy U19 a U17 mají za sebou první přípravné duely. V domácích zápasech proti slovenské Podbrezové devatenáctka prohrála 1:2 a sedmnáctka remizovala 1:1.

• Remíza juniorky v generálce
včera - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
před 2 dny - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

• Erik Puchel mimo hru
11.7. - Odchovanec MFK Karviná Erik Puchel si přetrhl zkřížený vaz v koleni a čeká ho dlouhodobá vynucená pauza.

• Juniorka ve středu nehraje
10.7. - Plánovaný přípravný duel proti Karpaty Lvov juniorka MFK ve středu neabsolvuje. Místo toho bude mít dvě tréninkové jednotky.

• 1. den: Prodáno 503 permic
8.7. - V neděli byl spuštěn prodej permanentních vstupenek a hned první den si fanoušci prodloužili celkem 503 permanentek na novou sezónu! Jak probíhaly poslední minuty příprav a první minuty samotného prodeje? Podívejte se ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna