Generální partner
Světlý režim
12. leden 2022

Druhý zápas v novém roce, v Ostravě s Pardubicemi

Svěřence Bohumila Páníka čeká ve čtvrtek hodinu po poledni druhý přípravný duel. V rámci zimní Tipsport ligy se poměří s Pardubicemi. Oba týmy v úvodních zápasech v minulém týdnu prohrály s ostravským Baníkem.

Po týdnu na stejné místo, ale proti jinému soupeři. Karvinští ve čtvrtek odcestují do nedaleké Ostravy k druhému utkání základní skupiny Tipsport ligy, kde je čekají prvoligové Pardubice. „Opět protočíme dvě kompletní jedenáctky,“ prohlásil trenér Bohumil Páník. Do utkání už určitě nezasáhne Antonín Křapka, který v úterý přestoupil do pražských Bohemians. Nenastoupí ani nemocní Sufi Dramé s Eduardem. Na hřišti se naopak objeví srbský stoper Dejan Uzelac, který je v týmu na zkoušce a trenéři jej potřebují vidět.

Východočeši to mají do Ostravy dál a stejnou cestu absolvují už podruhé. V prvním utkání, které hráli v sobotu, prohráli s Baníkem 2:4. Tým Pardubic je ve stejné fázi přípravy jako Karviná, s přípravou začali svěřenci trenérů Novotného a Krejčího taktéž v pondělí 3. ledna.

Utkání MFK Karviná – FK Pardubice startuje v tréninkovém centru Vista v Ostravě ve čtvrtek 13. ledna v 13 hodin. Vstupné je 60 Kč a je nutné dodržovat platná protiepidemická opaření.

Rozhovory Rozhovory
pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

st 22.12. | redakce

Lubomír Vlk: Nikdo nás vyloženě nepřehrál, ale pět bodů je těžko pochopitelných

Neveselé bylo hodnocení první části sezóny se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem. O doslova hororovém podzimu, výhledu směrem k jarní části a oprávněnému rozhořčení fanoušků promluvil pro klubový web...

út 21.12. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Čmelík

Ofenzivní záložník Lukáš Čmelík neměl během podzimu stejně jako celý tým moc důvodů k radosti. Probrali jsme s ním podzimní trápení, dnešního soupeře i blížící se Vánoce.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo