Generální partner
Světlý režim
14. březen 2024

Dvě reprezentační pozvánky!

Pavel Kačor a Adam Meliš obdrželi pozvánky na srazy národních týmů Česka a Slovenska do 18 let. Zatímco Kačor letí do Španělska k třem utkáním, Meliše čeká pouze kontrolní sraz v Popradě.

ČR U18

Pavel Kačor vyrazí v březnovém termínu do španělského tréninkového centra Pinatar, kde je na programu mezinárodní přípravný turnaj. Svěřenci kouče Aleše Křečka se postupně utkají s Anglií (20.3.), Nizozemskem (22.3.) a Německem (25.3.). Mezi náhradníky bude čekat na šanci Jakub Galík.

Slovensko U18

Adama Meliše čeká společně s dalšími hráči ze slovenského národního týmu do 18 let pouze kontrolní sraz. Ten se v Popradě uskuteční od 18. do 20. března.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo