Generální partner
Světlý režim
20. leden 2023

EDIT: Béčko v sobotu v prvním zimním testu rezervu Opavy NEPŘIVÍTÁ! Počasí bylo proti

Duel prvních dvou týmů Divize F nabídne sobotní dopolední slezské derby rezerv v rámci zimní přípravy. Hraje se na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji od 10 hodin.

Po necelých dvou týdnech od zahájení přípravy jdou hráči B-týmu do zápasu. A jestliže s rezervou SFC zakončili letní přípravné období (výhra 5:2), tak zimní s tímto soupeřem zahájí. Oba týmy se velice dobře znají, potkávají se pravidelně.

Na podzim v mistrovském utkání skončilo derby vítězstvím MFK na opavské půdě 2:1. Svěřence Marka Bielana čeká první zápas od konce října, kdy končil podzim. Není vyloučeno, že v sobotu v domácím dresu vyběhnou do utkání i někteří hráči A-týmu.

Přípravné utkání MFK Karviná B – SFC Opava B mělo na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji začít v sobotu 21. ledna v 10 hodin. Ovšem hrát se nebude!

Rozhovory Rozhovory
so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

út 20.12. | redakce

Rajmund Mikuš: Na sebe bych si nevsadil, ale v obraně se cítím lépe než na křídle

Již třetí sezónu kroutí v barvách MFK Rajmund Mikuš! Zatímco v předchozích dvou prvoligových zaznamenal pouze jednu trefu, v té aktuální (druholigové) má na svém kontě čtyři přesné zásahy. Zároveň je nejlepším střelcem týmu.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo