Generální partner
Světlý režim
20. leden 2023

EDIT: Béčko v sobotu v prvním zimním testu rezervu Opavy NEPŘIVÍTÁ! Počasí bylo proti

Duel prvních dvou týmů Divize F nabídne sobotní dopolední slezské derby rezerv v rámci zimní přípravy. Hraje se na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji od 10 hodin.

Po necelých dvou týdnech od zahájení přípravy jdou hráči B-týmu do zápasu. A jestliže s rezervou SFC zakončili letní přípravné období (výhra 5:2), tak zimní s tímto soupeřem zahájí. Oba týmy se velice dobře znají, potkávají se pravidelně.

Na podzim v mistrovském utkání skončilo derby vítězstvím MFK na opavské půdě 2:1. Svěřence Marka Bielana čeká první zápas od konce října, kdy končil podzim. Není vyloučeno, že v sobotu v domácím dresu vyběhnou do utkání i někteří hráči A-týmu.

Přípravné utkání MFK Karviná B – SFC Opava B mělo na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji začít v sobotu 21. ledna v 10 hodin. Ovšem hrát se nebude!

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo