Generální partner
Světlý režim
19. červen 2022

EURO WU19 je téměř tady, vstupenky jsou v prodeji

Již za pár dnů, konkrétně v pondělí 27. června, startuje na vybraných stadionech v Moravskoslezském kraji fotbalové EURO dívek do 19 let. FAČR stanovil ceny, které už jsou v prodeji. Hned první den se v Karviné představí Angličanky proti Norkám.

Mistrovství Evropy hráček do 19 let je zcela otevřeno dětem a mládeži. Sportovní kluby, organizované skupiny včetně veškerých školských zařízení mohou žádat o vstupenky ZDARMA při vyplnění formuláře – veškeré informace ZDE a jeho odeslání na tyto emailové adresy: vstupenkywu19@fotbal.cz nebo novak@fotbal.cz. Pro veřejnost jsou vstupenky k dispozici v cenových hladinách 60 korun na vybrané utkání či 250 korun, přičemž druhá vstupenka slouží jako „Tournament pass“ na všechny zápasy. Nákup je možný přes síť Ticketportal ZDE. Děti do 14 let včetně a osoby nad 65 let mají vstup zdarma, ale musí si vyzvednout vstupenku na pokladnách stadionu, které se otevřou dvě hodiny před výkopem.

Český tým se v prvním utkání poměří s obhájcem titulu, týmem Francie, v pondělí 27. června od 11:00 na stadionu v Ostravě-Vítkovicích. Ve čtvrtek 30. června český tým nastoupí proti Španělsku v Opavě se začátkem v 17:30. A 3. července je na programu závěrečný duel v základní skupině proti Itálii, který se uskuteční ve Frýdku-Místku od 17:30.

V Karviné hned první hrací den proti sobě vyběhnou reprezentantky Anglie a Norska (27.6. v 17:30 hodin).


    TERMÍNY ZÁPASŮ NA MĚSTSKÉM STADIONU V KARVINÉ-RÁJI
  • Anglie – Norsko (27.6. 17:30)
  • Norsko – Německo (30.6. 15:00)
  • Německo – Anglie (3.7. 20:00)
  • SEMIFINÁLE (6.7. 17:30)

Rozhovory Rozhovory
čt 23.6. | redakce

Jaroslav Málek: Doufám, že budeme hrát dobrý fotbal

Záložník Jaroslav Málek v prvním rozhovoru vysvětluje, jaký byl hlavní důvod jeho odchodu z brněnské Líšně do Karviné. Prozradil také s kým z aktuálního kádru v minulosti hrál za jeden tým, a pochvaluje si stadion a klubové zázemí.

čt 16.6. | redakce

Jan Žídek: Nabídka z Karviné mi dávala smysl

Upřímný Jan Žídek v prvním rozhovoru pro klubový web o novém impulsu, konci v Opavě po sedmi letech a o rozhodování, proč si nakonec vybral Karvinou...

út 14.6. | redakce

Tomáš Hejdušek: Je tady příjemné klima, kluci jsou natěšení

Spokojenost a pozitivní pocity sálaly po prvním tréninku z trenéra MFK Karviná Tomáše Hejduška. V rozhovoru promluvil o nejbližším programu i novém realizačním týmu.

pá 3.6. | redakce

Tomáš Hejdušek: Musíme zase dělat radost fanouškům a vyhrávat doma

Během prvního rozhovoru po podpisu smlouvy bylo na novém trenérovi MFK Karviná vidět plno elánu do práce. Bývalý hráč se zkušenostmi například z Lotyšska hovořil o své náročnosti, požadavcích na hráče, ambicích, o druhé lize i fanoušcích.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo