Generální partner
Světlý režim
9. červenec 2019

Eric Ramirez zamířil do Dunajské Stredy

Dvacetiletý útočník z Venezuely se natrvalo stěhuje k sousedům na Slovensko. Už na jaře hájil barvy Senice, nyní bude oblékat dres FC DAC 1904.

Eric Ramirez přišel do Karviné spolu se svým kamarádem a spoluhráčem Ricardem Piňou v červenci 2017. Letos v zimě zamířil s cílem větší herní vytíženosti na Slovensko, konkrétně do Senice. Po sezóně se vrátil zpět do Karviné, kde absolvoval pouze několik tréninků. „Eric u nás po návratu ze Senice hrát nechtěl, proto jsme se dohodli na přestupu,“ vysvětlil transfer směr Dunajská Streda sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Za MFK Karviná odehrál Ramirez dohromady 30 mistrovských utkání a vstřelil 3 góly. Na Slovensku stihl útočník z Venezuely dvanáct ligových utkání za FK Senica s bilancí pěti gólů a tří asistencí. Nejvíc však na sebe upozornil ve čtvrtfinále Slovnaft Cupu proti Nitře, které nasázel v jednom utkání hned čtyři branky.Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha