Generální partner
Světlý režim
9. červenec 2019

Eric Ramirez zamířil do Dunajské Stredy

Dvacetiletý útočník z Venezuely se natrvalo stěhuje k sousedům na Slovensko. Už na jaře hájil barvy Senice, nyní bude oblékat dres FC DAC 1904.

Eric Ramirez přišel do Karviné spolu se svým kamarádem a spoluhráčem Ricardem Piňou v červenci 2017. Letos v zimě zamířil s cílem větší herní vytíženosti na Slovensko, konkrétně do Senice. Po sezóně se vrátil zpět do Karviné, kde absolvoval pouze několik tréninků. „Eric u nás po návratu ze Senice hrát nechtěl, proto jsme se dohodli na přestupu,“ vysvětlil transfer směr Dunajská Streda sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Za MFK Karviná odehrál Ramirez dohromady 30 mistrovských utkání a vstřelil 3 góly. Na Slovensku stihl útočník z Venezuely dvanáct ligových utkání za FK Senica s bilancí pěti gólů a tří asistencí. Nejvíc však na sebe upozornil ve čtvrtfinále Slovnaft Cupu proti Nitře, které nasázel v jednom utkání hned čtyři branky.Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.