Generální partner
Světlý režim
31. srpen 2014

Erik Puchel nastoupil za áčko poprvé v základu!

Osmnáctiletý Erik Puchel si odbyl premiéru v základní sestavě A-týmu. Stalo se tak v utkání s Pardubicemi. Radost mu však zkazila porážka 1:3. Po zápase už spěchal na Hornické slavnosti, kde byl jedním ze zástupců klubu.

Jaké máte pocity po mistrovském zápase, do kterého jste vůbec poprvé vyběhl v základní sestavě?

Pocity jsou smíšené. Na jednu stranu jsem rád za šanci, kterou mi trenér dal, ale prohráli jsme.

Proč to nevyšlo?

Z videa jsme například věděli, že Pardubice hrají z bloku. Bohužel ten první rychlý gól zápas dost ovlivnil. Takhle rychle inkasovaná branka je nejhorší. Navíc v prvním poločase jsme směrem dopředu nebyli vůbec nebezpeční.

Druhá půle už byla o něco lepší, ne?

Určitě byla. Sice jsme dostali gól z penalty, ale za pár chvil se nám podařilo snížit a šance aspoň na remízu žila. Po třetím gólu už bylo jasno.Vy osobně jste se na hřišti cítil jak? Nastoupil jste na pravé straně zálohy, i když většinou hrajete zleva.

To nebyl problém, i v dorostu jsem hrával na pravé straně. Cítil jsem se dobře, to je jasné. Doufám, že si zahraji i v pátek pohárový duel v Opavě. Ale to rozhodne až trenér.

Jak to vypadalo v kabině po první porážce v nové sezóně?

Nálada byla samozřejmě špatná. Ale nemůže se pořád vyhrávat. Spíš nás mrzí, že se prohrálo zrovna na domácím hřišti před vlastními fanoušky. Porážku se pokusíme odčinit už v pátek na hřišti Opavy. Slyšel jsem o zájezdu fandů právě na pohárový zápas. Bylo by super, kdybychom to tam zvládli, když tam pojedou za námi nás povzbuzovat.

Rozhovory Rozhovory
so 21.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - DÁVID GUBA (8.3.2020)

Ofenzivní záložník Dávid Guba je zpátky na trávníku. Minulý týden odehrál poločas za rezervní tým. Na trávníku se objevil poprvé od začátku září, kdy se mu výrazně zhoršil zdravotní stav kvůli problémům se zády, konkrétně s ploténkou.

čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii