Generální partner
Světlý režim
29. srpen 2015

Erik Puchel s reprezentací U20 do Anglie!

Hned čtyřnásobné zastoupení může mít Městský fotbalový klub Karviná v mládežnických reprezentacích. Zatím je však jistý jen start Erika Puchla. Martin Pastornický, Oliver Putyera a Peter Lupčo čekají mezi náhradníky.

Výborná zpráva dorazila do sídla klubu. Trenér národního týmu do 20 let Martin Svědík nominoval ke dvěma přípravným utkáním na Britských ostrovech Erika Puchla. Dvanáctidenní sraz s vrcholy v podobě zápasů s týmem z kolébky fotbalu bude ohromný zážitek nejen pro Puchla, ale pro celý tým. „Těším se hodně. Je známo, že v Anglii se hraje dost tvrdě, tak na to jsem zvědavý,“ podotkl Puchel.

Sraz mají reprezentanti v Praze v neděli 30. srpna, první zápas je na programu v Birminghamu 5. září odpoledne, druhý pak o dva dny později večer. Mezi náhradníky figuruje ještě gólman Martin Pastornický.

Svou nominaci odtajnil také trenér reprezentační devatenáctky Pavel Malura. Mezi náhradníky je připraven Oliver Putyera. Devatenáctku čekají dva přípravné duely ve Finsku. A nový hráč v kádru trenéra Webera – Peter Lupčo – se objevil v nominacích slovenské jednadvacítky i třiadvacítky. Zatím jen pouze mezi náhradníky. 

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
ne 26.1. | redakce

Taiwo: V novém kolektivu se cítím v pohodě a fajn

Den před odletem na soustředění posílil tým nigerijský útočník Abdulrahnam Taiwo, který přišel na hostování z Dunajské Stredy. Hned v prvním zápase v Beleku proti Craiove dostal od trenéra maximální prostor, odehrál celou porci minut.

po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?