Generální partner
Světlý režim
21. červenec 2021

Fanoušci mohou vyrazit do Ďolíčku na duel s Pardubicemi

Běží předprodej na první utkání sezóny. Domácí Pardubice nabízejí fanouškům MFK 78 ks vstupenek do sektoru A1. Ceny? 200 Kč v předprodeji, 220 Kč v den utkání.

Už v sobotu se fotbalisté MFK Karviná představí v pražském Ďolíčku proti Pardubicím. Dle nového Protokolu opatření je domácí klub od prvního kola povinen vyčlenit pro hostující fanoušky 5 % vstupenek z celkově povolené kapacity. V první fázi tak východočeský celek uvolnil pro fanoušky MFK Karviná celkem 78 ks vstupenek.

Online předprodej už běží ZDE v ceně 200 Kč za jednu. V den utkání bude vstupenka dražší o dvacku. Pardubice rovněž nabízí zlevněné vstupné – za 120 Kč pro děti do 150 cm; lidi nad 70 let; ZTP a ZTP/P). Ovšem zlevněné vstupenky lze koupit pouze v předprodeji!


Domácí klub připomíná, že stále platí určitá hygienická opatření. Každý návštěvník utkání se musí při vstupu prokázat splněním některé z podmínek bezinfekčnosti:

  • osoba absolvovala nejdéle před 7 dny PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem
  • osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami antigenní test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem
  • osoba byla očkována proti onemocnění COVID-19 a doloží certifikátem o provedeném očkování, že u očkování uplynulo: A) od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo B) od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní, nebo
  • osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.

POZOR! Antigenní testy bude možné absolvovat přímo na stadionu! Testy budou probíhat dvě hodiny před zápasem a budete k tomu potřebovat kartičku zdravotní pojišťovny. Testování bude probíhat kousek od hlavního vstupu na stadion.

Rozhovory Rozhovory
út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

út 29.6. | redakce

Martin Vlachovský: Dokázali jsme, že v Blansku se umí hrát fotbal

Odchovanec MFK Karviná je zpátky po hostování v Blansku. Martin Vlachovský se po půl roce znovu těšil domů a je rád, že zahájil letní přípravu doma. Rád by se v kádru udržel...

po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo