Generální partner
Světlý režim
5. prosinec 2011

Fanoušci zvolili Tomáše Jursu

V hlasování fanoušků o nejlepšího hráče podzimní části zvítězil s velkým náskokem odchovanec Tomáš Jursa. Na medailových pozicích se dále umístili Balkánci Elvist Ciku a Vladan Milosavljev.

Tomáše Jursu vítězství potěšilo. "Jsem rád, že pro mě fanoušci hlasovali, vítězství mě mile překvapilo," řekl Tomáš Jursa. "Sám bych volil Elvista Cikua, který nám na podzim hodně pomohl."

Karvinský rodák byl na podzim nejvytíženějším hráčem výběru trenéra Kuly. Dařilo se mu i střelecky, konta soupeře zatížil šesti zásahy. "Sebe moc hodnotit nechci, ale myslím si, že tento podzim patřil k mým nejlepším," uvedl.

"O vánočních svátcích budu doma s rodinou. Už se těším na přípravu, fotbal mi hodně chybí. Doufám, že překonáme loňské čtvrté místo," řekl šikovný záložník na závěr rozhovoru.

Výsledky ankety o nejlepšího hráče podzimu 2011:

1. místo: Tomáš Jursa - 153 hlasů.

2. místo: Elvist Ciku - 71 hlasů.

3. místo: Vladan Milosavljev - 53 hlasů.

Rozhovory Rozhovory
ne 15.11. | redakce

Lukáš Čmelík: Z kabiny je cítit dobrá nálada

V prvním rozhovoru Lukáš Čmelík vychvaluje svůj nový klub, přidává názor na českou ligu a prozrazuje, s kterými hráči aktuálního kádru už v minulosti hrál v jednom týmu...

st 11.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - TOMÁŠ OSTRÁK

Dvacetiletý šikula Tomáš Ostrák patří německému Kolínu nad Rýnem, nyní je ovšem v Karviné na ročním hostování a daří se mu skvěle. Je důležitým článkem základní sestavy, navíc byl premiérově povolán do reprezentační jednadvacítky.

so 31.10. | redakce

Martin Šindelář: Mrzí mě, že se liga přerušila, přestože jsme dodržovali manuál

Od 3. října nehrají, pouze tvrdě trénují a čekají na povolení znovu hrát. Stoper Martin Šindelář doufá, že se brzy začne, protože tréninky jsou dost náročné. Aby ne, když se o víkendech nehraje a není se na co šetřit...

čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii