Generální partner
Světlý režim
22. únor 2019

Filip Panák přestoupil do Sparty

V poslední den zimního přestupového období proběhl transfer Filipa Panáka do klubu AC Sparta Praha.
Třiadvacetiletý univerzál se momentálně stále ještě zotavuje z operace kolene, jehož zranění si přivodil v říjnovém utkání proti Olomouci. Od poloviny ledna se připravoval s letenským klubem, samozřejmě s předchozím svolením dnes už svého bývalého klubu.

Karvinské vedení bylo na odchod Filipa Panáka podle slov sportovního ředitele Lubomíra Vlka připraveno, protože v průběhu letošního roku by mu vypršela smlouva. „Filip projevil zájem odejít do Sparty. S ohledem na blížící se konec kontraktu jsme mu vyšli vstříc a nebránili mu v dalším kariérním posunu. Filipovi děkujeme za všechno, co pro Karvinou udělal, a v další kariéře mu přejeme jen to nejlepší. Momentálně nejvíc to, aby se uzdravil,“ prohlásil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Naposledy oblékl Panák dres s číslem 27 a s logem OKD na hrudi 27. října 2018 na domácí půdě proti Sigmě Olomouc. V nejvyšší české soutěži odehrál Filip Panák prozatím 69 zápasů a vstřelil 7 gólů. Nakoukl také do reprezentační jednadvacítky, ve které debutoval na přípravném kempu před ME U21 v Polsku. Proti Ázerbájdžánu hned ve své premiéře skóroval. Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo