Generální partner
Světlý režim
21. listopad 2019

Fukala s Molitoriszem hráli proti Dánsku

Reprezentační sedmnáctka má za sebou dva přípravné duely v Anglii, kde nejprve podlehla Dánsku (1:3) a o dva dny i domácí Anglii (0:2). Hráči MFK nastoupili v základní sestavě v prvním duelu.

Krátký listopadový sraz začal v Praze přeletem do Anglie. V St. Georges Parku nastoupila reprezentace proti Dánsku a kouč Radek Bejbl dal v základní sestavě šanci oběma hráčům MFK Karviná.

Roman Fukala odehrál celé utkání, Matyáš Molitorisz střídal v 65. minutě. „Utkání se pro nás nevyvíjelo dobře. Byli jsme ustrašení a báli se hrát. Postupem času jsme si začali věřit a vstřelili první gól. Dánové na nás celé utkání tlačili a nakonec zaslouženě zvítězili,“ hodnotil Molitorisz.

Druhý zápas se hrál na stadionu týmu Solihull Moors FC, který hraje pátou nejvyšší soutěž a na utkání dorazilo přes tisícovku fandů. Kouč Bejbl protočil sestavu a borci z MFK se na trávník nedostali. „Přesto mi sraz dal hodně. Byli jsme v Anglii, kolébce fotbalu. Navíc jsme se s Romanem mohli poměřit s nejlepšími hráči v ČR této věkové kategorie. Je to velká motivace do další práce na tréninku v našem klubu,“ dodal závěrem Matyáš Molitorisz.Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii