Mlade talenty

GS Caltex Czech, s.r.o. novým partnerem klubu

07.11.2017 | redakce, foto/Milan Haluška
 

GS Caltex Czech, s.r.o. novým partnerem klubu Na přelomu října a listopadu se korejská společnost GS Caltex Czech, s.r.o. oficiálně stala jedním z významných partnerů prvoligového klubu MFK Karviná.

 

Roční smlouva byla podepsána symbolicky v den domácího zápasu s Viktorií Plzeň. „Jsem moc rád, že se nám podařilo získat takto významného partnera. Věřím, že vzájemná spolupráce povede k oboustranné spokojenosti,“ prohlásil krátce po podpisu smlouvy mezi zástupci klubu a jednatelem společnosti GS Caltex Czech, s.r.o. Hukeun Kimem předseda klubu Ing. Jan Wolf.

Korejská firma sídlící v karvinské Průmyslové zóně Nové pole patří ke špičkám v regionu. „Můžeme to vnímat i jako gesto sounáležitosti k našemu regionu. Jsem proto nesmírně rád, že se společnost GS Caltex Czech, s.r.o. rozhodla spojit své jméno s naším klubem,“ doplnil Jan Wolf s potěšením v hlase.  

Společnost GS Caltex byla založena v roce 1967 jako první privátní ropná společnost v Koreji. Začátkem roku 2013 zahájila vlastní produkci kompaundovaného polypropylenového granulátu v Průmyslové zóně Nové pole v Karviné. Společnost GS Caltex Czech, s.r.o. je první evropskou pobočkou korejské rafinérské a petrochemické společnosti GS Caltex, leadera ve svém oboru v asijsko-pacifické oblasti. 

Finální materiály mají široké použití např. při výrobě automobilových komponentů, a to jak interiérových, tak exteriérových dílů či dílů pro domácí spotřebiče. Materiál z GS Caltex Czech, s.r.o. se používá při produkci přístrojových desek, dveřních panelů, středních konzolí, nárazníků a dalších plastových částí v osobních automobilech. 

• Video ze zátěžových testů
včera - V úterý a ve středu absolvovali hráči fyzické zátěžové testy na Klinice sportovní medicíny v Ostravě. Na průběh testování se podívejte ve videu na MFK Karviná TV - ZDE.

• Tisková zpráva LFA
včera - Fortuna a Ligová fotbalová asociace ve středu představily novou identitu fotbalových soutěží v Česku. Tisková zpráva je k přečtení ZDE.

• Další zkušenosti pro Madera
před 3 dny - Matúš Mader má za sebou další vydařený reprezentační sraz. Se slovenskou osmnáctkou absolvoval dva duely proti Bělorusku (1:1 a 4:2). V prvním zápase odehrál náš borec celý počet minut, ve druhém naskočil na posledních šest minut.

• S Cracovií Kraków v 10:00
15.6. - První přípravný duel zná čas výkopu. Karvinští změří síly v sobotu 23. června v Dětmarovicích s Cracovií Kraków od 10 hodin.

• Mader proti Bělorusku
11.6. - V posledních utkáních kapitána dorostenecké devatenáctky Matúše Madera čekají další reprezentační povinnosti. V úterý a ve čtvrtek hraje slovenská osmnáctka dva přípravné duely doma v Senci proti Bělorusku.

• Víkendové výsledky mládeže
9.6. - U19-Baník Ostrava 4:2, Hlučín-U18 3:1, U17-Baník Ostrava 0:2, Hlučín-U16 5:1, Brušperk-st.žáci B 3:3, Brušperk-ml.žáci B 3:2.

• Dvanáctka třetí v B.Bystrici
8.6. - Žáci U12 skončili na mezinárodním turnaji v Banské Bystrici na výborném třetím místě. Z triumfu se radoval maďarský Györ, druhý skončil slovenský Ružomberok. Gratulace celému týmu a pod vedením trenéra Tomáše Červenky.

• Středeční výsledky mládeže
6.6. - U18-Jihlava 5:0, U16-Jihlava 0:3, Frýdek-Místek-U15 1:7, Frýdek-Místek-U14 6:0, U13-Hranice 4:7, U12-Hranice 7:4.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.