Generální partner
Světlý režim
13. červenec 2018

Generálka za zavřenými dveřmi

Už pouze jeden jediný zápas a je po všem. Karvinští zakončí letní přípravu sobotním zápasem proti polskému týmu Odra Opole. Po dohodě obou klubů se však bude hrát před prázdnými tribunami.
Oba kluby si uvědomují, jak důležitý je start do soutěže, proto se dohodly, že nebudou odkrývat karty ve závěrečné fázi přípravy. „Jsme přesvědčeni, že to naši fanoušci pochopí. Všechno směrujeme k utkání v Liberci,“ prohlásil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Dále uvedl, že ve finální fázi je jednání o hostování Jana Suchana a jednoho ligového hráče do středu zálohy. „V pondělí, nejpozději v úterý, bude jasno,“ dodal.

Karvinští se vydají v sobotu z polské Ustroně zpět domů a zápasem s Opole zakončí soustředění a tím také celou letní přípravu. V neděli budou mít volno a od pondělí se začnou připravovat na zápas v Liberci. V týdnu navíc absolvují týmové focení a samozřejmostí bude předsezónní tisková konference.

Trenér Roman Nádvorník je s podmínkami i samotným soustředěním spokojený. „Všechno jde hladce podle plánu. V sobotu nastoupí hráči, kteří nehráli v úterý s Ružomberkem,“ potvrdil Nádvorník.

Tým Odra Opole skončil v uplynulé sezóně I. polské ligy na 11. místě s pětačtyřiceti body. Druhá nejvyšší polská soutěž startuje rovněž za týden. V dosavadních zápasech Opole jedno vyhrálo, jednou remizovalo a dvakrát prohrálo. Naposledy ve středu s Ruchem Chorzów 1:2.
Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo