Generální partner
Světlý režim
13. leden 2021

Gigli Ndefe mění dres, odchází do Ostravy!

Rok a půl dlouhé karvinské angažmá holandského krajního obránce s angolskými kořeny je u konce. Půl roku před vypršením smlouvy přestupuje Gigli Ndefe do nedalekého ostravského Baníku.

Šestadvacetiletý fotbalista v dresu MFK odehrál 44 mistrovských utkání, vstřelil jeden gól a na dalších čtyřech se podílel. „Od léta jsme s Giglim jednali o nové smlouvě s nadstandardními podmínkami na Karvinou, on ovšem odmítl. Naopak projevil zájem odejít, proto jsme ho půl roku před koncem smlouvy uvolnili. Věřím, že ho v brzké době plnohodnotně nahradíme,“ prohlásil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo