Generální partner
Světlý režim
12. červenec 2019

Gólman Jiří Ciupa odchází do Frýdku-Místku

Jednadvacetiletý odchovanec MFK Karviná Jiří Ciupa poprvé v kariéře mění dres. Podzimní část sezóny stráví v třetiligovém Frýdku-Místku, kam odešel na půlroční hostování.
Karvinský odchovanec se od čtvrtku 11. července připravuje s třetiligovým Frýdkem-Místkem, kde bude hostovat. Na vlastní kůži tak okusí třetí nejvyšší soutěž, jelikož Valcíři hrají MSFL. „Jirka potřebuje ve svém věku chytat a sbírat zkušenosti. Myslíme si, že mu půlroční hostování ve Frýdku-Místku pomůže,“ přiblížil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.  

Už dva roky Ciupa figuruje na soupisce prvoligového týmu, ale ligový start si zatím nepřipsal. Jeho herní praxe spadala pouze do zápasů Juniorské ligy.

Jiří Ciupa se do Frýdku-Místku těší, navíc to bude to pro něj první štace mimo domovský klub. „Potřebuji pravidelně chytat a sbírat zkušenosti. Věřím, že tohle je jeden z kroků, který mě posune dál. Potřeboval jsem nový impuls, chci poznat něco jiného. Věřím, že všechno bude šlapat,“ řekl Ciupa. 
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii