Generální partner
Světlý režim
20. březen 2020

HRÁČI NA HOSTOVÁNÍ: Martin Kouřil skóroval za Varnsdorf

Hned pětice kmenových hráčů MFK Karviná působí formou hostování v nižších soutěžích. Jak se jim dařilo před přerušením soutěží kvůli koronaviru?

Oliver Putyera ve Vítkovicích, Martin Kouřil ve Varnsdorfu, Jiří Ciupa ve Frýdku-Místku, Libor Hrdlička v bratislavské Petržalce a Petr Galuška v Jastrzebie – to jsou do konce sezóny nová působiště kmenových hráčů MFK Karviná. Všichni za sebou mají v nových klubech odehrán jeden mistrovský zápas.

Putyera s Kouřilem hrají českou druhou nejvyšší soutěž FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU. Vítkovice v úvodním jarním kole prohráli na půdě Vyšehradu 1:4 a Putyera šel na hřiště jako střídající hráč v 65. minutě. Stoper Martin Kouřil vstřelil gól Chrudimi, jenže vysoké porážce svého Varnsdorfu na půdě východočeského klubu 2:5 nezabránil.  

Libor Hrdlička odchytal celých devadesát minut za Petržalku při porážce 0:1 na půdě béčka Žiliny ve druhé slovenské lize. Už dvě utkání má za sebou na jaře GKS Jastrzebie v polské Fortuna I. lize - Petr Galuška do prvního duelu v Belchatowě (0:0) kvůli administrativním průtahům nemohl zasáhnout, do druhého už ano. V 55. minutě vběhl na hřiště a byl u parádního obratu z 0:2 na 3:2 proti Radomiak Radom.

Úvodní kolo stihla také třetí nejvyšší česká soutěž, ve které barvy Frýdku-Místku hájí gólman Jiří Ciupa. Valcíři na úvod zdolali 3:1 Dolní Benešov, Ciupa ovšem nechytal a celý zápas sledoval z lavičky náhradníků.

Rozhovory Rozhovory
čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

čt 3.9. | redakce, foto/Michal Chadim

Christián Herc: Věřím, že hostování v Karviné bude lepší než v Plzni

Za necelý měsíc dvaadvacetiletý slovenský fotbalista pobývá momentálně s reprezentací U21, kterou čeká dvojutkání se Švýcarskem. Christián Herc se v rozhovoru vrátil k příchodu do Karviné a na rovinu přiznal, že má drobné tréninkové manko, které potřebuje dohnat...

čt 20.8. | redakce

Marek Janečka před slezským derby s Baníkem: Na fanoušky se těšíme!

V neděli začne pro MFK Karviná už pátá sezóna mezi českou elitou. Kapitán Marek Janečka se stejně jako celá kabina na start soutěže těší. Nabízíme část rozhovoru z Klubového bulletinu MFK Karviná, který bude k slezskému derby nachystán.

st 19.8. | redakce

VIDEO: První rozhovor Michala Papadopulose v novém působišti

Útočník Michal Papadopulos vysvětluje návrat do Česka i to, že uvažoval o konci kariéry. Nakonec ale dostal zase chuť a přijal novou výzvu...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii