Generální partner
Světlý režim
27. září 2021

Hornické slavnosti generálního partnera i se zástupci MFK Karviná

Aktivní stánek a autogramiáda! Zástupci MFK Karviná nechyběli v sobotu 18. září v Nadačním městečku Nadace OKD, které vyrostlo v rámci Hornických slavností v parku Boženy Němcové.

Malí i velcí návštěvníci mohli navštívit aktivní stánek a vyzkoušet si kop do míče či střelu na branku. V závěru se konala autogramiáda, na kterou dorazilo kvarteto hráčů A-týmu Vladimír Neuman, Jean Mangabeira, Tomáš Jursa a Kacper Zych.

Hráči se podepisovali nejen na připravené kartičky, ale i na kšiltovky, trika, do deníčků či na ruce. „Děkujeme Partnerům za součinnost při této vydařené akci a Nadaci OKD za pozvání,“ poděkovala firmám, konkrétně Tiskárna Schenk, Astra Office a Vento Bohemia, marketingová manažerka klubu Leona Mývaltová.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

so 9.10. | redakce

Bohumil Páník: Do konce podzimu chceme z červených zón

Nový karvinský trenér Bohumil Páník se na práci v novém klubu těší. V prvním rozhovoru po svém jmenování do funkce mluvil o tom, jak mu fotbal chyběl, jak se těší na své bývalé svěřence i na práci se zahraničními hráči. Nechyběl ani dotaz na jeho dlouholetého asistenta.

st 29.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Daniel Stropek

Stoper Daniel Stropek momentálně není stoperem, ale středním záložníkem. Jak si zvyká na novou (pro sebe) netypickou pozici? Kdy začínal s fotbalem? Proč se ve čtrnácti rozhodl po příchodu do Prahy pro Slavii? Mluví se ve Slavoji Vyšehrad o oblíbeném seriálu z fotbalového prostředí?

ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo