Generální partner
Světlý režim
25. leden 2023

Hostování Dominika Žáka se změnilo v přestup

V podzimní části Dominik Žák ve Slezsku pouze hostoval z Varnsdorfu, ale nyní je dvaadvacetiletý střední záložník definitivně hráčem MFK Karviná.

Svými podzimními kvalitními výkony si hráč s číslem 12 na dresu řekl o to, aby se stal kmenovým hráčem MFK. A to se tak nyní stalo. „Jsem za to moc rád a věřím, že pomůžu naplnit naše ambice, které jsme si před sezónou nastavili. Víme, kde nás tlačí bota a v zimní přípravě uděláme vše pro to, abychom se co nejlépe připravili na jarní část F:NL,“ uvedl Dominik Žák.

Odchovanec ostravského Baníku nastoupil na podzim v dresu Karviné od svého příchodu (9. září) do osmi duelů, ve kterých si připsal dvě asistence.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo