Generální partner
Světlý režim
11. červenec 2019

Hostování Jakuba Šašinky dotaženo!

Karvinští získali na hostování s opcí útočníka! Do Karviné se stěhuje Jakub Šašinka z ostravského Baníku. Oficiálně byl transfer dotažen ve čtvrtek odpoledne.
Starší ze sourozeneckého dua Šašinků už je v Karviné dva týdny. Ale až nyní se povedlo jeho angažování dotáhnout. „Jakub k nám přichází z Ostravy na hostování s opcí. Věříme, že se mu bude v našem klubu dařit,“ prohlásil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Šašinkův příchod se hodně zamlouvá kouči Františku Strakovi. „Kuba je sice introvert, ale bijec. Líbilo se mi, že za mnou přišel a řekl odhodlaně, že tady chce s námi být a hrát za Karvinou. To beru, to je ohromně pozitivní. Jeho adaptace může chvilinku trvat, ale počkáme,“ prohlásil hlavní kouč MFK Karviná.

Odchovanec Baníku má v české nejvyšší soutěži odkopáno 51 zápasů a vstřeleny 3 góly. Během své profesionální kariéry působil také na Slovensku, konkrétně v Popradu. V karvinském dresu zasáhl do dvou přípravných utkání a v generálce s FK Pohronie rozhodl dvěma góly o vítězství. 

Sám Jakub Šašinka je rád, že se jeho příchod nakonec uskutečnil. „Konečně se můžu soustředit jen na fotbal. V Baníku je momentálně obrovská konkurence, nehrál bych. Angažmá v Karviné vítám,“ podotkl třiadvacetiletý Šašinka. Kvituje také skutečnost, že to do Karviné nebude mít daleko. „Sednu do auta a ze Sviadnova jsem tady po dálnici za nějakých pětadvacet minut,“ usmál se.Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 18:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná
×
Dnes v 18:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná