Generální partner
Světlý režim
1. březen 2018

Hostování Pastornického a Dudy na Slovensku

Brankář Martin Pastornický a záložník Lukáš Duda mění na půl roku dres. Oba budou budou do léta působit u našich východních sousedů v druhé nejvyšší soutěži.

Kluboví odchovanci z úspěšného ročníku 1996 se pokusí svými výkony přispět k záchraně svých nových klubů. Pastornický bude hájit branku Interu Bratislava, Duda bude hrát za KFC Komárno. „Oba hráči potřebují nabrat herní praxi. Věříme, že se jim na Slovensku bude dařit a v létě se poperou o místo v kádru zase u nás,“ prohlásil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Inter Bratislava je v tabulce 2. ligy na čtrnáctém místě, Komárnu patří patnáctá pozice z šestnácti účastníků. Oba kluby jsou tak namočeny v záchranářských bojích, ovšem na Slovensku se přímo nepadá, protože poslední čtyři celky hrají baráž. Na klidné pozice mají oba kluby nepatrnou ztrátu jednoho respektive dvou bodů.

Pro Martina Pastornického jde o vůbec první angažmá mimo Karvinou, Lukáš Duda bude pryč podruhé. Blonďatý záložník hostoval v podzimní část sezony 2016/2017 ve Vítkovicích a v lednu začal s přípravou ve Frýdku-Místku, nakonec však zamířil do už zmíněného Komárna.  

Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo