Generální partner
Světlý režim
28. leden 2020

Hráči MFK figurují pouze mezi náhradníky

Hned kvarteto fotbalistů se objevilo v seznamu reprezentačních trenérů, ovšem pouze mezi náhradníky - Matyáš Molitorisz, Roman Fukala a Oliver Jurčák u týmu U17, Viliam Hynek u slovenského týmu do 19 let.

Českou sedmnáctku čeká turnaj ve Španělsku. Sraz je v pondělí 3. února v Praze a následuje odlet na Pyrenejský poloostrov, kde svěřence Radka Bejbla čekají tři duely – 5. února s Maďarskem, 8. února se Švédskem a 10. února se Saudskou Arábií. Ani jeden z trojice hráčů MFK se do nominace nevešel, ovšem Molitorisz, Fukala i Jurčák čekají na telefon v případě zranění některého ze svých spoluhráčů.

Podobně je na tom gólman Viliam Hynek, který se slovenskou devatenáctkou zřejmě také neodletí – tréninkový kemp před závěrečnou fází kvalifikace o EURO mají Slováci naplánovaný na Kypru v termínu 1. – 9. února. Hynek bude čekat na telefonu na případnou donominaci. Slovenský národní tým do 19 let odehraje v teple dvě přípravná utkání proti Lotyšsku.  

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo