Mlade talenty

Hráčům začala dovolená

07.12.2017 | redakce
 

Hráčům začala dovolená Ve čtvrtek dopoledne se naposledy sešli k tréninkové jednotce, po obědě se už rozjeli do svých domovů. Fotbalistům MFK Karviná totiž začalo volno. Zpátky v Karviné se musí hlásit ve středu 3. ledna.

 

Od pondělí do středy se trénovalo na umělé trávě Sportovního centra Kovona, ve čtvrtek v nafukovačce na ZŠ Dělnická proběhl poslední trénink – hrál se plážový volejbal. Po něm byl připravený ve VIP prostorech stadionu závěrečný oběd a po něm se hráči i realizační tým rozjeli na dovolenou.

Úplné volno však hráči mít nebudou. „Dostali individuální tréninkové plány a platí, že ve středu 3. ledna se musí hlásit v kabině na startu zimní přípravy,“ podotkl sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk. Do té už určitě nezasáhne venezuelský fotbalista Ricardo Piňa. „Neprodloužili jsme mu hostování. Vrátil se zpět domů do Jižní Ameriky,“ dodal.  

V příštím týdnu bude zveřejněn plán zimní přípravy, téměř všechno je doladěno. Zbývá jen vyřešit, kam se fotbalisté vydají na soustředění. Jisté je to, že tentokrát to nebude Turecko ani jiná klimaticky podobná destinace. „Musíme to doladit co nejdříve,“ doplnil Lubomír Vlk s tím, že většina klasických přípravných duelů proběhne v Karviné na Kovoně a generálka je domluvená s Trnavou v krásné City Areně, tedy domovském stánku Spartaku Trnava s kapacitou 19 200 míst.

Fotogalerie

               
 

• Se Slováckem v neděli 2. září
před 2 dny - Ligová fotbalová asociace upřesnila termíny 7. kola FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí na domácím trávníku proti Slovácku v neděli 2. září od 15 hodin.

• Týmy U18 a U16 začínají
před 3 dny - Ve středu 15. srpna čekají na dorostence U18 a U16 první mistrovské zápasy - v Ostravě se utkají s Baníkem. Podzimní los osmnáctky ZDE, šestnáctky ZDE.

• Sestřih zápasu z Jablonce
12.8. - Také z utkání 4. kola FORTUNA:LIGY je k dispozici sestřih nejzajímavějších okamžiků - více ZDE.

• Výsledky mládeže-příprava
12.8. - Rajec muži (Slovensko) - MFK U19 3:2, Havířov U19-MFK U17 1:6, Legia Varšava U16-MFK U16 7:1, MFK U15-Martin U15 8:0.

• Ligoví dorostenci nehrají!!
9.8. - Z důvodu výskytu gastrointestinálních onemocnění (potvrzeno KHS Jihočeského kraje) se odkládají zápasy 1. kola Celostátní dorostenecké ligy mezi Karvinou a Českými Budějovicemi v kategoriích U19 i U17. O náhradním termínu bude teprve rozhodnuto.

• MLÁDEŽ: Výsledky přípr. zápasů
9.8. - U19-Ružomberok 1:0, U18-Cieszyn (muži) 3:2, U17-Ružomberok 1:2, U16-Chybie 1:1, U15-Třinec 3:0, Třinec-U13 3:4, Třinec-U12 6:4.

• V Brně s Opavou 25. srpna
7.8. - LFA oznámila přesné termíny 6. kola FORTUNA:LIGY. S nováčkem SFC Opava se utkáme v Brně v sobotu 25. srpna s výkopem v 17 hodin!

• Sestřih utkání s Ml. Boleslaví
6.8. - První domácí zápas a bohužel porážka. Karvinští v přestřelce podlehli Mladé Boleslavi 3:4. Sestřih utkání najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna