Generální partner
Světlý režim
7. únor 2024

Informace pro fanoušky před zápasem se Spartou

Balík informaci před prvním zápasem jarní části proti pražské Spartě je tady!

VSTUP NA STADION

Pokladny a brány stadionu se otevřou hodinu před výkopem. Vstupenka v den zápasu vyjde na 260 Kč (platí se jednotné vstupné bez rozdílu, pouze děti 7-15 let zaplatí polovinu). Platby kartou jsou akceptovány jen na jedné z hlavních pokladen a u tribuny C. V provozu jsou čtečky na mobilní telefony, které přečtou čárové kódy z hometicketu, nikoliv pouze vyfocené vstupenky či permanentky. Vstup zdarma je pro děti do 6 let bez nároku na místo. Vozíčkáři mají také vstup zdarma včetně doprovodu, který však nemá nárok na místo. Bylo ale nutné v týdnu před zápasem telefonicky nebo elektronicky kontaktovat klubový sekretariát.

Ve středu večer zbýval dostatek lístků pro fanoušky, které se dají pořídit přes Ticketportal, MěDK či Kino Centrum. „Z důvodu menšího zájmu o zvýhodněný balíček z řad fanoušků MFK, jsme hostujícím fanouškům poskytli další vstupenky (nad běžný rámec) do sektoru E2, protože o ně projevili zájem. Z toho důvodu jsme vyblokovali celou tribunu E, kde momentálně nelze zakoupit vstupenky. Pokud by se ostatní místa na stadionu vyprodala, pustíme do prodeje i zbylá místa na tribunách E," podotkl Technický ředitel a bezpečnostní manažer MFK Karviná Marian Górniok.

FANSHOP

Kamenný obchod s klubovými suvenýry bude taktéž otevřen hodinu před výkopem. Sortiment byl rozšířen o novinky - stavte se. Oblíbený bulletin si fanoušci mohou vyzvednout zdarma nejen ve fanshopu, ale také na pokladnách a u turniketů. Čtyři permanentkáři si rozdělí věcné ceny – klubový dres, pivo, tyčinky Bertyčky a poukaz na hranolky Faency Fries. Nové týmové plakáty budou k dispozici až před zápasem se Slavií (18. února).

OBČERSTVENÍ

Bufety nabízí klasický sortiment, pivo, limo, káva, čaj, klobásy na kontaktních grilech, párky v rohlíku a doplňkový sortiment typu chipsy, tyčinky či sušenky. Nově bude stánek s občerstvením mezi sektorem C4 a tribunami D (před stadionem) a nabídne bramborové placky, vařenou kukuřici, hranolky, klobásy, párky v rohlíku aj.

DOPROVODNÝ PROGRAM

  • jarní část sezóny bude zahájena slavnostně - státní hymnou v houslovém provedení
  • papírové tleskačky od Generálního partnera a zároveň Partnera utkání OKD, a také od Heimstaden (přímo na sedačkách)
  • v poločase dárečky pro fanoušky vystřelené z AirCannonu
Rozhovory Rozhovory
st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo