Mlade talenty

JUNIORKA: V pondělí Sparta, ve středu Boleslav

20.05.2018 | redakce
 

JUNIORKA: V pondělí Sparta, ve středu Boleslav Velmi nabitý program hlásí juniorský tým. Během následujících osmi dnů odehraje čtyři zápasy - dva doma a dva venku.

 

Také sezóna Juniorské ligy jde do finiše! Zatímco většina týmů má před sebou jeden nebo dvě utkání, Karvinští díky čtrnáctidenní neplánované pauze kvůli virovému onemocnění, ještě čtyři. Jestliže pohled na tabulku není v tuto chvíli nikterak luxusní (9. Místo), tak po dvou zápasech může být všechno jinak.

Juniorský tým MFK čekají v rychlém sledu čtyři utkání – v pondělí (21.5.) se Spartou, ve středu (23.5.) s Mladou Boleslaví, v neděli (27.5.) v Hradci Králové a v úterý (29.5.) v Příbrami. „Program je hodně nahuštěný, ale budeme si s tím muset poradit,“ podotkl jeden z trenérů Marek Bielan. Je jisté, že juniorce opět vypomůžou někteří hráči A-týmu.

Cíl skončit v první pětce je prozatím stále reálný, záležet bude na domácích utkáních. Pražská Sparta, která přijede na Kovonu v pondělí, je s dvanácti body čtvrtá, středeční soupeř z Mladé Boleslavi má ještě dokonce o dva body více a je třetí.

Pondělní duel 8. kola nadstavbové části sk. A Juniorské ligy MFK Karviná U21 – AC Sparta Praha U21 bude řídit z pozice hlavního rozhodčího pan Jakub Vojkovský. Úvodní hvizd zazní na Kovoně v 11 hodin.

• Video ze zátěžových testů
včera - V úterý a ve středu absolvovali hráči fyzické zátěžové testy na Klinice sportovní medicíny v Ostravě. Na průběh testování se podívejte ve videu na MFK Karviná TV - ZDE.

• Tisková zpráva LFA
včera - Fortuna a Ligová fotbalová asociace ve středu představily novou identitu fotbalových soutěží v Česku. Tisková zpráva je k přečtení ZDE.

• Další zkušenosti pro Madera
před 3 dny - Matúš Mader má za sebou další vydařený reprezentační sraz. Se slovenskou osmnáctkou absolvoval dva duely proti Bělorusku (1:1 a 4:2). V prvním zápase odehrál náš borec celý počet minut, ve druhém naskočil na posledních šest minut.

• S Cracovií Kraków v 10:00
15.6. - První přípravný duel zná čas výkopu. Karvinští změří síly v sobotu 23. června v Dětmarovicích s Cracovií Kraków od 10 hodin.

• Mader proti Bělorusku
11.6. - V posledních utkáních kapitána dorostenecké devatenáctky Matúše Madera čekají další reprezentační povinnosti. V úterý a ve čtvrtek hraje slovenská osmnáctka dva přípravné duely doma v Senci proti Bělorusku.

• Víkendové výsledky mládeže
9.6. - U19-Baník Ostrava 4:2, Hlučín-U18 3:1, U17-Baník Ostrava 0:2, Hlučín-U16 5:1, Brušperk-st.žáci B 3:3, Brušperk-ml.žáci B 3:2.

• Dvanáctka třetí v B.Bystrici
8.6. - Žáci U12 skončili na mezinárodním turnaji v Banské Bystrici na výborném třetím místě. Z triumfu se radoval maďarský Györ, druhý skončil slovenský Ružomberok. Gratulace celému týmu a pod vedením trenéra Tomáše Červenky.

• Středeční výsledky mládeže
6.6. - U18-Jihlava 5:0, U16-Jihlava 0:3, Frýdek-Místek-U15 1:7, Frýdek-Místek-U14 6:0, U13-Hranice 4:7, U12-Hranice 7:4.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.