Generální partner
Světlý režim
8. září 2023

Jakub Rezek a Jaroslav Málek přestoupili do Opavy

V poslední den letního přestupního období se urodily dvě změny v kádru - a to směrem ven! Kádr byl zúžen o dva záložníky, kteří přestoupili k slezskému rivalovi do Opavy. V novém působišti už Jakub Rezek spolu s Jaroslavem Málkem trénovali.

Přestupy Jakuba Rezka a Jaroslava Málka jsou zřejmě posledními změnami v kádru MFK Karviná v letním přestupovém okně, které se uzavře o půlnoci z pátku na sobotu. Oba měli malé herní vytížení v ligovém A-týmu, Rezek nastupoval výhradně za béčko v MSFL. Změna dresu a prostředí se tak nabízela.

Oba hráči v Karviné strávili rok. Rezek i Málek přišli v létě před minulou sezónou, která nakonec byla postupová. Jakub Rezek přispěl k postupu dvěma góly, Jaroslav Málek zapsal deset gólů a jedenáct asistencí.

Oběma fotbalistům klub děkuje za odvedenou práci a v další kariéře přeje hodně štěstí!

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo