Generální partner
Světlý režim
3. duben 2023

Jakub Rezek: Rád bych dával góly každý víkend

Rok a dva týdny čekal Jakub Rezek na gólovou radost v soutěžním zápase. Dočkal se v karvinském dresu, když krátce po čtvrthodině hry důležitou trefou smazal náskok domácího Táborska. Povedený zápas korunoval ještě asistencí a nakonec s celým týmem oslavil vítězství!

Kubo, jak s odstupem několika hodin chutná vítězství z trávníku jihočeského soupeře?
Je to skvělé už jen z toho důvodu, že venkovní zápasy nám v letošní sezóně až na výjimky moc nevycházejí (úsměv). Ale i s ohledem na ostatní výsledky jsme chtěli za každou cenu vyhrát a posunout se na druhé místo s nepatrnou ztrátou na vedoucí Příbram.

Zápas jste nezačali vůbec špatně, ale paradoxně po rohovém kopu udeřil soupeř. Byla to trochu „čára přes rozpočet“?
Domácí nás potrestali snad z první šance. Ale nakoplo nás brzké vyrovnání a za pár minut i další gól. Škoda jen dalších nevyužitých šancí. Ale jasně, musíme být rádi, že se nám vůbec podařilo nepříznivé skóre do konce první půle otočit.

O vyrovnání jste se zasloužil vy. Gól jste vstřelil poprvé od 19. března minulého roku…
…jo, je to tak. To jsem se trefil ještě za Pardubice ve Zlíně, ale prohráli jsme 1:4. Včera můj gól pomohl k výhře a to je samozřejmě super. Kelvin to udělal dobře, poslal mi přihrávku po zemi. Sice na paty, musel jsem udělat dva tři kroky dozadu, ale obránce přede mnou na míč nedosáhl a gólman se včas nepřemístil, takže jsem mířil do odkryté brány.


Měl jste hodně zpráv s gratulacemi?
Ale jo (smích). Rád bych dával góly každý víkend. Snad jsem to tedy v Táboře odšpuntoval.

Po pár minutách se role obrátily – vy jste přihrával a Boateng skóroval.
Otevřel se mi prostor, Kelvin si hezky počkal na hranici ofsajdu a pěkně zakončil. Hezký gól!

Můžeme se bavit o nejpovedenějším jarním utkání?
Asi jo. Ale já bych to bral i jako jeden z nejpovedenějších venkovních zápasů.

Oslavili jste druhou výhru v řadě, ale potřebujete dál vyhrávat. Nejbližší příležitost budete mít v během v pátek doma proti Vyškovu.
Pro nás je každý zápas důležitý! Ale Vyškov je teď o bod za námi a vzájemný zápas dost napoví. Rádi bychom se navíc vyhoupli do čela tabulky, kde bychom chtěli už i zůstat!

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo