Generální partner
Světlý režim
1. květen 2017

Jan Kalabiška: Záchrana? Nyní už asi ano!

Velmi dobré utkání odehrál levý záložník Jana Kalabiška. Svůj výkon korunoval gólem a přihrávkou. Nejprve on dorážel po pobídce od svého parťáka Tomáše Wágnera, v samotném závěru si to oba prohodili.

Honzo, zhodnoťte, prosím, utkání s Hradcem Králové.
Obrovský těžký zápas, hosté hráli fakt dobře, až mě to trochu překvapilo. Přestože jsme šli poměrně brzy do dvoubrankového vedení. Sami jsme si to pak zkomplikovali. Ale nesložili jsme se, ukázali charakter a nakonec vstřelili další dva góly, na které Hradec už neodpověděl.

V lize jste vyhráli po pěti zápasech. Je to úleva?

Obrovská! Vyhrát jsme už potřebovali a naštěstí se to povedlo. Nutno říct, že jsme měli i kus štěstí a šli jsme tomu víc naproti.

Krátce před prvním gólem jste přežili tutovku hostujícího Trubače, který šel sám na brankáře Laštůvku. Považujete tento okamžik za klíčový v celém zápase?
Klíčový asi ne. Bylo by poměrně dost času s utkáním něco udělat. Podle mě byl klíčem k výhře ten můj gól na 3:2 (úsměv).Přehoupli jste se přes magických třicet bodů, které obvykle znamenají záchranu. Máte jich dvaatřicet, je to takříkajíc hotové?
Myslím, že nyní už asi ano.  Týmy ze dna tabulky by musely všechno vyhrát, my všechno prohrát a ještě to by jim možná nestačilo. Já to beru jako hotovou věc a jsem rád, že budeme hrát ligu i v další sezóně. Ovšem sezóna ještě nekončí, čekají nás závěrečná čtyři kola, ve kterých budeme chtít posbírat co nejvíc bodů.Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo