Mlade talenty

Jan Moravec: Dvakrát jsem se netrefil už dlouho

01.05.2016 | redakce
 

Jan Moravec: Dvakrát jsem se netrefil už dlouho Hlavní hrdina utkání s béčkem olomoucké Sigmy? Přeci autor obou gólů Jan Moravec, který se po zápase podělil o své dojmy.

 

Dvougólový podvečer se nepoštěstí každý týden. Předpokládám, že máte radost.
Určitě jo. Dva góly už jsem nedal ani nepamatuji. Hlavní ale je, že se nám podařilo vyhrát.

Opravdu nevíte?
Fakt nevím, nějaký rok už to bude (úsměv).

První gól ve 12. minutě byl z kategorie opravdu hezkých. Chtěl jsem takto zakončit nebo to vyplynulo ze situace?
Po krásném přiťuknutí od Honzy Šislera jsem viděl, že proti mně vybíhá brankář, tak jsem zvolil tuto možnost zakončení a vyšlo to. Rychlý gól nám pomohl, zklidnili jsme se a hrálo se lépe. Přeci jen jsme věděli výsledky Hradce Králové i Znojma a museli jsme bodovat naplno.

Několik posledních zápasů hrajete až po svých největších soupeřích. Jak je to náročné?
Dost. A hlavně to není vůbec příjemné. Naštěstí jsme teď ty tři domácí zápasy v jedné řadě zvládli a uvidíme v neděli v Hradci Králové.

Bude to klíčový zápas?
Jestli klíčový, to nevím, ale rozhodně důležitý! A pro obě strany. My tam samozřejmě pojedeme s cílem získat tři body. Pokud se nám to nepodaří, tak to budeme mít složité.

Fanoušky může lákat i váš minisouboj s Tomášem Malinským. Přeci jen oba jste velmi rychlí. Jak to vnímáte?
Už jsem proti němu hrál v lize za Bohemku. Ale nebude to zápas jen o tomhle. Oba týmy mají rychlé kraje a jen stoprocentní výkon nám může zajistit body. Uděláme pro to všechno!  

• Upřesněné přípravné duely
dnes - V sobotu na v tréninkovém centru Wisly Kraków v Myślenicích nastoupí Karvinští od 11 hodin, ve středu 4. července ve Wodzislaw-Slaski proti Zaglebie Sosnowiec také od 11 hodin. Už je také známo místo a čas zápasu proti Vítkovicím - 7. července od 11 hodin se bude hrát na hřišti v Dolní Lutyni.

• Také juniorka má rozlosováno
před 3 dny - Na středečním losovacím aktivu v Praze se kromě dvou profesionálních soutěžilo rozlosovala také Juniorská liga - jízdní podzimní řád MFK Karviná U21 najdete ZDE.

• Video ze zátěžových testů
20.6. - V úterý a ve středu absolvovali hráči fyzické zátěžové testy na Klinice sportovní medicíny v Ostravě. Na průběh testování se podívejte ve videu na MFK Karviná TV - ZDE.

• Tisková zpráva LFA
20.6. - Fortuna a Ligová fotbalová asociace ve středu představily novou identitu fotbalových soutěží v Česku. Tisková zpráva je k přečtení ZDE.

• Další zkušenosti pro Madera
18.6. - Matúš Mader má za sebou další vydařený reprezentační sraz. Se slovenskou osmnáctkou absolvoval dva duely proti Bělorusku (1:1 a 4:2). V prvním zápase odehrál náš borec celý počet minut, ve druhém naskočil na posledních šest minut.

• S Cracovií Kraków v 10:00
15.6. - První přípravný duel zná čas výkopu. Karvinští změří síly v sobotu 23. června v Dětmarovicích s Cracovií Kraków od 10 hodin.

• Mader proti Bělorusku
11.6. - V posledních utkáních kapitána dorostenecké devatenáctky Matúše Madera čekají další reprezentační povinnosti. V úterý a ve čtvrtek hraje slovenská osmnáctka dva přípravné duely doma v Senci proti Bělorusku.

• Víkendové výsledky mládeže
9.6. - U19-Baník Ostrava 4:2, Hlučín-U18 3:1, U17-Baník Ostrava 0:2, Hlučín-U16 5:1, Brušperk-st.žáci B 3:3, Brušperk-ml.žáci B 3:2.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.