Generální partner
Světlý režim
20. srpen 2018

Jan Šisler se dohodl na ukončení smlouvy

Defenzivní záložník Jan Šisler už není hráčem Karviné. S vedením klubu se rozešel v dobrém, jeho další kroky povedou nejspíš do nižší německé soutěže.

V kádru MFK Karviná už nefiguruje jméno Jana Šislera, po téměř třech letech totiž odchází. „Už by u nás nebyl tolik vytížený, sám projevil zájem se vrátit i s rodinou domů. Vyhodnotili jsme si to tak, že mu nebudeme bránit. Každopádně je potřeba Honzovi poděkovat, za ty tři roky tady prožil to nejlepší z celé historie klubu,“ uvedl sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Další fotbalové kroky třicetiletého defenzivního univerzála povedou nejspíš do Německa, ovšem nepůjde o profesionální soutěž. „Je to tak, vydávám se jinou cestou. Budu doma s rodinou, z Liberce je to tam pětatřicet minut autem. Hlavně malá dcera chtěla domů a manželka vlastně také. Rád bych touto cestou poděkoval vedení klubu, že mi vyšlo vstříc,“ prohlásil Jan Šisler.

V Karviné podle svých slov prožil hezké chvíle, ať už se jednalo o postup do nejvyšší soutěže nebo otevření nového stadionu. „Všechno hezky vygradovalo v květnu záchranou v posledním kole. Věřím, že se tady liga bude hrát i nadále,“ podotkl Šisler.

Třicetiletý fotbalista odehrál v Karviné dohromady 69 mistrovských utkání (z toho 52 prvoligových) a vstřelil osm gólů (z toho 4 prvoligové). Naposledy oblékl Jan Šisler karvinský dres 11. srpna v Jablonci a navíc se může pyšnit tím, že v dresu MFK překonal hranici stovky ligových startů (další přidal v Jablonci, Hradci Králové, Brně a Mladé Boleslavi). „Když jsem začínal v lize, tak to pro mě byla meta, kterou jsem chtěl překonat. Nyní jsem na čísle 122, z čehož mám radost,“ uzavřel.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

st 22.12. | redakce

Lubomír Vlk: Nikdo nás vyloženě nepřehrál, ale pět bodů je těžko pochopitelných

Neveselé bylo hodnocení první části sezóny se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem. O doslova hororovém podzimu, výhledu směrem k jarní části a oprávněnému rozhořčení fanoušků promluvil pro klubový web...

út 21.12. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Čmelík

Ofenzivní záložník Lukáš Čmelík neměl během podzimu stejně jako celý tým moc důvodů k radosti. Probrali jsme s ním podzimní trápení, dnešního soupeře i blížící se Vánoce.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo