Generální partner
Světlý režim
6. únor 2018

Jan Štěrba posílí na půl roku Karvinou + VIDEO

Olomoucký defenzivní fotbalista na testech přesvědčil a v Karviné stráví jarní část sezóny. Z olomoucké Sigmy přichází na půlroční hostování.

Třiadvacetiletého hráče, který s fotbalem začínal ve Frýdlantu nad Ostravicí, trenér Josef Mucha velmi dobře zná a dal mu šanci, aby se ukázal v Karviné – a nezklamal. „Honza Štěrba u nás bude hostovat do 30. června 2018. Je to hráč, který může nastoupit na kraji i ve středu obrany,“ podotkl sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Za Karvinou odehrál Jan Štěrba v probíhající přípravě všech šest utkání s různou minutáží. Navíc nastoupil na obou pozicích, na kterých s ním trenéři Mucha s Kopeckým počítají - tedy na pravé straně obrany a ve středu obrany na pozici stopera.  

Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo