Generální partner
Světlý režim
7. prosinec 2019

Jarní permanentky za vánoční ceny 10. prosince

Během úterního Vánočního jarmarku proběhne ve Fanshopu zvýhodněný prodej permanentek na jarní boje ve FORTUNA:LIZE. Udělejte radost svým blízkým...

Druhá část sezóny se rozběhne v polovině února, Karvinští odehrají první dva zápasy v domácím prostředí a do konce základní části se na Městském stadionu v Karviné-Ráji představí ještě čtyřikrát. Další domácí zápasy jsou garantovány v nadstavbové části, nabízí se i nervy drásající baráž. „Od poloviny února do konce dubna je jistých šest domácích utkání včetně atraktivního duelu proti pražské Spartě. Potom se uvidí dle umístění,“ informoval mluvčí klubu Adam Januszek.

Hlasitá podpora je pro hráče povoleným dopingem a pravidelné návštěvy domácích duelů důležitým hnacím prvkem k zisku bodů, kterých se na podzim v domácím prostředí příliš neurodilo. „Věříme, že permanentky za zajímavé ceny udělají pod stromečkem fanouškům radost. Mysleli jsme i na děti a nabízíme pro ně zvýhodněnou cenu při nákupu samostatně či v kombinaci s dospělou permicí,“ podotkla Pavla Žebroková z oddělení ticketingu.   

Prodej permanentek proběhne výhradně v rámci Vánočního jarmarku v úterý 10. prosince od 15 do 19 hodin ve Fanshopu MFK Karviná na Městském stadionu v Karviné-Ráji.

CENÍK VÁNOČNÍCH PERMANENTEK

  • 900 Kč (sektory B3 a D2-D6)
  • 800 Kč (sektory B3 a D2-D6 pro ZTP, fanoušky nad 60 let a studenty)
  • 800 Kč (ostatní sektory)
  • 700 Kč (ostatní sektory pro ZTP, fanoušky nad 60 let a studenty)
  • 300 Kč (děti 7 -15 let)

    AKCE
  • 1 dospělá permanentka = automaticky 1 dětská za 100 Kč
  • 2 dospělé permanentky = automaticky 1 dětská permanentka ZDARMA 
YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.