Generální partner
Světlý režim
23. leden 2017

Jaroslav Zelený přestupuje do Jablonce

Stabilní člen základní jedenáctky mění dres. Jaroslav Zelený odchází do klubu FK Jablonec. Oba kluby v tuto chvíli řeší hráčskou kompenzaci.
Po Pavlu Dreksovi je pryč další defenzivní fotbalista, konkrétně Jaroslav Zelený. Nejvytíženější karvinský hráč podzimní části sezóny zamířil na sever Čech do Jablonce. „Zájem o Jardu jsme nějaký čas reflektovali z více klubů. S Jabloncem však probíhala velmi korektní jednání a nakonec jsme se domluvili,“ prohlásil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

V tomto transferu je zároveň zahrnuta hráčská kompenzace. „Je to pravda, ale neradi bychom to zatím jakkoliv konkretizovali,“ uvedl dále Vlk. V médiích se například objevilo jméno útočníka Tomáše Wágnera. „Ano, mohu potvrdit, že to je jedna z variant a stáli bychom o něho,“ potvrdil karvinský sportovní ředitel s tím, že vše se bude řešit v nejbližších dnech. Karvinští už v neděli odlétají do Turecka na herní soustředění. 

Jaroslav Zelený působil v Karviné od léta 2014 – první půlrok byl formu hostování, v únoru 2015 se upsal Karviné na 3,5 roku. V karvinském dresu odehrál „Zelí“ 45 mistrovských zápasů a vstřelil 1 gól.

Rozhovory Rozhovory
pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

st 22.12. | redakce

Lubomír Vlk: Nikdo nás vyloženě nepřehrál, ale pět bodů je těžko pochopitelných

Neveselé bylo hodnocení první části sezóny se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem. O doslova hororovém podzimu, výhledu směrem k jarní části a oprávněnému rozhořčení fanoušků promluvil pro klubový web...

út 21.12. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Čmelík

Ofenzivní záložník Lukáš Čmelík neměl během podzimu stejně jako celý tým moc důvodů k radosti. Probrali jsme s ním podzimní trápení, dnešního soupeře i blížící se Vánoce.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo