Generální partner
Světlý režim
22. červen 2022

Jiří Ciupa se připojil k týmu Třince

Svolení k přípravě v nedalekém Třinci dostal od vedení klubu brankář Jiří Ciupa. V těchto dnech probíhají jednání o transferu.

Druhý den tohoto pracovního týdne se odchovanec MFK Karviná Jiří Ciupa hlásil v Třinci. „Jirka nás sám požádal o svolení změnit prostředí a odejít. Momentálně s Třincem ladíme podmínky jeho angažmá pod Javorovým. Na tuto situaci jsme museli ihned reagovat a řešit brankářské složení. Proto je s námi od začátku týdne v tréninkovém procesu Radovan Murin z Baníku,“ vysvětlil sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Čtyřiadvacetiletý Ciupa prostředí třineckého klubu velice dobře zná, jelikož tam působil formou hostování v podzimní části F:NL 2020/2021.

Rozhovory Rozhovory
čt 23.6. | redakce

Jaroslav Málek: Doufám, že budeme hrát dobrý fotbal

Záložník Jaroslav Málek v prvním rozhovoru vysvětluje, jaký byl hlavní důvod jeho odchodu z brněnské Líšně do Karviné. Prozradil také s kým z aktuálního kádru v minulosti hrál za jeden tým, a pochvaluje si stadion a klubové zázemí.

čt 16.6. | redakce

Jan Žídek: Nabídka z Karviné mi dávala smysl

Upřímný Jan Žídek v prvním rozhovoru pro klubový web o novém impulsu, konci v Opavě po sedmi letech a o rozhodování, proč si nakonec vybral Karvinou...

út 14.6. | redakce

Tomáš Hejdušek: Je tady příjemné klima, kluci jsou natěšení

Spokojenost a pozitivní pocity sálaly po prvním tréninku z trenéra MFK Karviná Tomáše Hejduška. V rozhovoru promluvil o nejbližším programu i novém realizačním týmu.

pá 3.6. | redakce

Tomáš Hejdušek: Musíme zase dělat radost fanouškům a vyhrávat doma

Během prvního rozhovoru po podpisu smlouvy bylo na novém trenérovi MFK Karviná vidět plno elánu do práce. Bývalý hráč se zkušenostmi například z Lotyšska hovořil o své náročnosti, požadavcích na hráče, ambicích, o druhé lize i fanoušcích.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo