Mlade talenty

Josef Mucha: Je to pro mě výzva!

30.12.2017 | redakce
 

Josef Mucha: Je to pro mě výzva! Třetího ledna zahájí karvinští fotbalisté zimní přípravu pod novým hlavním trenérem. Ovšem nebudou si muset zvykat na žádnou (pro ně) neznámou tvář. Z pozice asistenta povýšil do křesla hlavního kouče Josef Mucha.

 

Když vám vedení klubu předneslo nabídku, abyste „povýšil“ do pozice hlavního trenéra, váhal jste?
Samozřejmě jsem o tom přemýšlel, ale je to pro mě výzva a následně jsem se rozhodl nabídku od vedení klubu přijmout.

Půjde o vaši první ligovou štaci v roli hlavního trenéra, je to tak?
Ano, přesně tak a moc se na to těším. Jako hlavní trenér jsem působil pouze v druholigovém klubu HFK Olomouc, v Sigmě Olomouc a Senici v nejvyšší soutěži pak na pozici asistenta trenéra stejně jako tady v Karviné.

Je výhodou, že tým dokonale znáte? Předpokládám, že budete chtít navázat na práci, kterou jste s trenérem Weberem započali v červnu 2014.
To souhlasí. Je obrovské plus, že kádr je dlouhou dobu pohromadě, známe se. Pevně věřím, že všechno bude fungovat a na jaře budeme úspěšní. Cíl je jasný, záchrana!

Budete chtít tým posílit?
Určitě ano, ale to chce každý. Minimálně pět týmů hraje o záchranu a všechny mančafty pro to udělají všechno – my nebudeme výjimkou. 

• U19 na turnaj do B. Bystrice
dnes - Na dvoudenní mezinárodní turnaj do Banské Bystrice odjede v pátek brzy ráno dorostenecká devatenáctka. Soupeři? Podbrezová, Diósgyöri a domácí Dukla Banská Bystrica.

• Setkání s vedením klubu
před 2 dny - Ve středu 18. července proběhne od 16 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji setkání fanoušků s Janem Wolfem a Lubomírem Vlkem. Jste zváni!

• Fukala je náhradník
před 3 dny - Reprezentaci do 16 let čeká v termínu 23. - 26.7. tradiční letní Memoriál Františka Harašty. Z hráčů MFK Karviná je v nominaci mezi náhradníky Roman Fukala.

• Remíza juniorky v generálce
15.7. - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
14.7. - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

• Erik Puchel mimo hru
11.7. - Odchovanec MFK Karviná Erik Puchel si přetrhl zkřížený vaz v koleni a čeká ho dlouhodobá vynucená pauza.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna