Generální partner
Světlý režim
3. listopad 2021

Jsem za „zahřívací" tréninky po nemoci rád, řekl Rajmund Mikuš

Brzy šestadvacetiletý záložník MFK Rajmund Mikuš věří, že nahuštěný program v příštích týdnech bude ku prospěchu věci, ale jedním dechem dodává, že to bude náročné.

Slovenský záložník onemocněl mezi prvními - chyběl už v Olomouci, kde Karvinští nastoupili 17. října zatím ke svému poslednímu ligovému utkání. „Měl jsem lehčí průběh onemocnění. Jsem ale rád, že spolu s očkovanými hráči, kteří nemuseli do karantény, jsem mohl ve druhé polovině minulého týdne absolvovat první zahřívací" tréninky. Kdybych měl začít s tréninkem jako ostatní kluci až teď v pondělí, tak by to pro mě bylo určitě složitější,“ podotkl ofenzivní křídelník.

Karvinští aktuálně uzavírají tabulku FORTUNA:LIGY, ale k dobru mají dva odložené zápasy. Na patnácté Teplice ztrácí svěřenci trenéra Bohumila Páníka pouze bod, na čtrnácté Pardubice čtyři. „Následující program bude určitě náročný, protože obě odložená ligová utkání i pohárový zápas budeme muset odehrát ještě do konce podzimní části. Ale každý fotbalista tvrdí, že radši hraje zápasy než trénuje. Myslím si tedy, že se všichni v kabině na to těšíme. Ale náročné to stoprocentně bude,“ usmál se Mikuš.

Nejbližší utkání je na programu už tuto neděli. Do Karviné zamíří třetí Slovácko. „Ještě jsme nevyhráli a musíme udělat opravdu všechno pro to, abychom tu nepříznivou bilanci zlomili. Nejen kvůli sobě, ale hlavně kvůli fanouškům, kteří moc radosti v této sezóně ještě nezažili,“ zakončil Rajmund Mikuš.Rozhovory Rozhovory
ne 23.1. | redakce

Radek Látal: Seznamování s novými spoluhráči probíhalo na letišti

Pomalu se sžívá s týmem a chválí si podmínky, v jakých se společně s novými spoluhráči připravuje na jarní část FORTUNA:LIGY. Radek Látal je prozatím v novém klubu spokojený.

pá 21.1. | redakce

Michal Papadopulos: Nejlepší soustředění? V Abú Dhabí

Ještě před odletem promluvil kapitán Michal Papadopulos o soustředění, zavzpomínal na minulost, zhodnotil dosavadní část přípravy a přiblížil, jak vnímá blížící se start a s ním spojené záchranářské starosti.

pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo