Mlade talenty

Juniorka je zpět v tréninkovém procesu

08.01.2019 | redakce
 

Juniorka je zpět v tréninkovém procesu V pondělí 7. ledna odpoledne zahájil podle plánu přípravu na jarní část také juniorský tým MFK.

 

Svěřenci trenérů Zbyška Gazdy a Marka Bielana začali s přípravou dohromady s ligovým dorostem U19. Prvních čtrnáct dnů bude zaměřených na nabírání kondice a síly, poté už přijdou na řadu herní varianty směrem k jarní části. 

Na prvním tréninku se trenérům hlásilo deset kmenových hráčů. „Budou se s námi také připravovat čtyři noví kluci, konkrétní ale nebudu. Chtěli bychom mít v týmu patnáct jmen. Navíc Fokaidis s Walou jsou v přípravě s A-týmem,“ řekl po úvodním tréninku Marek Bielan. 

Start jarní části je naplánován na neděli 17. února, Karvinští zajíždí na půdu Zlína (definitivně však ještě není tento termín potvrzený). Do té doby budou hráči poctivě trénovat a odehrají několik přípravných utkání. Prozatím potvrzené jsou čtyři – 16. ledna s divizními Heřmanicemi (17:00), 19. ledna s Dětmarovicemi (9:30), 26. ledna s třetiligovým Frýdkem-Místkem (10:00) a 9. února s Čadcou (10:00). 

Všechna utkání by se měla odehrát na umělé trávě SC Kovona. „Ještě řešíme utkání proti dvěma soupeřům. Uvidíme, zda najdeme vhodné termíny,“ uzavřel Marek Bielan.  

• U16: Těsná prohra s Brnem
včera - Dorostenecká šestnáctka vstoupila do nového roku těsnou domácí porážkou v rámci Memoriálu Vlastislava Marečka od brněnské Zbrojovky 2:3, když nezvládla začátky obou poločasů. Branky Karviné zaznamenalo duo Oliver Jurčák a Roman Fukala.

• Juniorka rozstřílela Heřmanice
před 2 dny - Výsledkem 9:1 skončilo první přípravné utkání juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Weber se vrátil do Třince
před 3 dny - Záložník Tomáš Weber, který už v Třinci hostoval během podzimní části, se do hutnického města vrátil v polovině ledna a stráví tam také celé jaro.

• S Puszczou po obědě
před 3 dny - Sobotní přípravný zápas s polským týmem Puszcza Niepolomice se odehraje ve Sportovním centru Kovona od 13 hodin. Vstup je zdarma. Půjde o poslední utkání před odjezdem na herní soustředění do Slovinska.

• Zlatý víkend přípravky U9
13.1. - Svěřenci trenérů Dávida Krále a Josefa Ježíka o víkendu absolvovali tři turnaje (v Púchově, Hlučíně a Palkovicích) a na všech triumfovali. Podrobnosti přineseme v týdnu.

• S Opavou 9.2. od 15 hodin
12.1. - Ligová fotbalová asociace upřesnila 20. kolo FORTUNA:LIGY. Po zimní pauze přivítají Karvinští ve slezském derby SFC Opava v sobotu 9. února od 15 hodin.

• V sobotu Slezská liga U11
11.1. - V novém roce opět pokračují turnaje pořádané Městským fotbalovým klubem Karviná s podtitulem "Slezská liga". V hale SC Kovona se začíná v sobotu 12.1. v 8:30. Obsazení? MFK Karviná (2008 a 2009), Fomat Martin, Hlučín, Frýdek-Místek a Baník Albrechtice.

• Se Seredí v Považské Bystrici
11.1. - V pátek dopoledne došlo ke změně místa a času výkopu prvního přípravného utkání. Karvinští pojedou k sobotnímu utkání s ŠKF Sereď nakonec do Považské Bystrice a hrát se bude už od 10:30 hodin.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna