Generální partner
Světlý režim
4. říjen 2022

KVALIFIKACE PLANEO CUP: U8 slaví postup z prvního místa

Suverénním způsobem zvládla mladší přípravka kvalifikaci na závěrečný finálový turnaj neoficiálního mistrovství republiky. V domácím prostředí vyhrála všech sedm zápasů a postoupila z prvního místa.

Před necelým měsícem zvládli malí fotbalisté MFK předkolo, nyní i kvalifikaci a můžou se těšit na velký finálový turnaj, který se uskuteční na jaře 2023. V páteční kvalifikaci spolu s domácím týmem pod vedením trenérů Cisovského a Kačinského postoupil ještě Hlučín a Kobeřice.

Domácí vyhráli všechny své zápasy, v sedmi duelech nastříleli 42 gólů! „Pochvalu zaslouží všichni kluci, kteří i za deště a nepříznivého počasí nechali na hřišti vše a předvedli krásné individuální akce, těší nás hlavně hra 1 na 1. Odměnou za pondělní výkon je pro kluky postup do finálové části,“ uvedl bezprostředně po utkání evidentně spokojený trenér U8 Jakub Cisovský.


Výsledky:

MFK Karviná - Hlučín 7:2
MFK Karviná - Přerov 8:1
MFK Karviná - Kobeřice 2:0
MFK Karviná - HFK Olomouc 7:1
MFK Karviná - Havířov 10:1
MFK Karviná - Baník Ostrava 4:2
MFK Karviná - Poruba 4:0

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 26.11. | redakce

Lubomír Vlk: Výkyvy byly obrovské, s podzimem nejsme spokojení!

Obsáhlý rozhovor s Lubomírem Vlkem o podzimu, který byl pro klub po šesti letech druholigový. Sportovní ředitel přiblížil a snažil se vysvětlit příčiny diametrálně odlišných výsledků doma a venku. Na první části sezóny však našel i pozitiva…

st 23.11. | redakce

Trenér Tomáš Hejdušek o podzimu, dlouhé zimní pauze atd.

Po pohárovém duelu s pražskou Slavií došlo i na hodnocení podzimní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Odpovědi kouče Tomáše Hejduška byly přepsány, ale dají se také poslechnout na klubovém Youtube kanále.

čt 10.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Žák

Kmenový hráč soupeře nemůže do utkání zasáhnout ne kvůli dohodě klubů, ale proto, že pyká za karty. Stabilního člena základní sestavy tak fanoušci uvidí pouze na tribuně, odkud bude svým spoluhráčům držet palce. V rozhovoru se točila řeč okolo Varnsdorfu, ale i jeho začátcích či blížícímu se fotbalovému MS.

út 25.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

S Lukášem Budínským jsme probrali nejen aktuální stav, ale kreativní záložník zavzpomínal i na angažmá v Mladé Boleslavi, kam odešel právě z Karviné po sezóně 2018/2019. Zahrál si za reprezentaci a minulé léto přestoupil do Ostravy. Řeč se v rozhovoru stočila samozřejmě i k trenérovi Pavlu Vrbovi, který však na lavičce slezského klubu dlouho nevydržel…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo