Generální partner
Světlý režim
21. říjen 2018

Kapitán Janečka: Bodu z Ostravy si vážíme

Skvělé utkání odehrál celý tým na horké půdě ostravského Baníku. Odměna? Bod, s kterým byl kapitán Marek Janečka spokojený! Karvinští jsou teprve druhým týmem po Spartě, který v této sezóně ve Vítkovicích bodoval.
Marku, vezete bod z Ostravy. Zdálo se, že jste Baník zaskočili. Jaká byla taktika, prozradíte?
Opravdu jsme chtěli Baník něčím zaskočit. Věděli jsme, že se na nás trenér Páník byl několikrát podívat a hrávali jsme z bloku. Taktika pro tento zápas byla jiná, víc je napadat. To se nám dařilo, byli jsme nebezpeční a měli víc šancí. Škoda, že jsme nevstřelili druhý gól.

Jak moc ovlivnilo utkání vyloučení Bojana Letiće?
Mělo to vliv na zbytek zápasu, to je jasné. Ale nevinil bych ho za to, někdy v emocích na hřišti hráč zapomene, že už jednu žlutou kartu má. Nedá se nic dělat, ale šlo o hloupý faul u postranní lajny!

Rozhodčí rozdal celkem sedm žlutých karet. Utkání se přitom nezdálo nikterak ostré nebo dokonce zákeřné. Jak se vám to jevilo přímo z trávníku?
Také si nemyslím, že by to bylo nějaké ostré, dost karet bylo za různá přerušení nebo přidržení za dres. Spíš si myslím, že sudí Franěk nastavil takové měřítko, aby se to nezvrhlo. Proto tolik karet. 

Suma sumárum, spokojenost s vystoupením i bodovým ziskem?
Ano, bodu z Ostravy si ceníme a vážíme. Pro nás to bylo velké derby a těšíme se na jarní odvetu u nás. Do vyloučení jsme byli lepším týmem, potom už jsme se logicky hlavně bránili a byli pod tlakem.
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo