Generální partner
Světlý režim
12. únor 2013

Karviná hostí béčko Baníku

Středeční odpolední utkání s rezervou Baníku bude posledním, kdy dají trenéři prostor dvěma jedenáctkám. Zápas na Kovoně začíná ve 14 hodin.

Proti týmu z MSFL nastoupí Karvinští v kompletním složení bez hráčů rezervního celku, kteří se představili o víkendu. „Do zápasu nezasáhnou pouze Marcel Cudrák, Jakub Legierski a Lukáš Kurušta. První dva musí dohnat běžecké resty a Kurušta je nemocný,“ informoval trenér Karviné Petr Mašlej.

Ještě před samotným zápasem hráči absolvují trénink v posilovně a po utkání ještě regeneraci, což je klasika. „Posilovnou chceme hráče nabudit. Do zápasu půjdeme naplno bez jakýchkoliv úlev a s touhou po vítězství,“ má jasno Mašlej.

Mladíci Baníku, pod taktovkou trenéra Jana Baránka, stihli za posledních osm dnů sehrát dva zápasy. S Orlovou, účastníkem letošní zimní Tipsport ligy, remizovali 2:2 a v sobotu vyhráli ve Frýdku Místku nad místní rezervou 5:3. Utkání Karviná - Baník B startuje ve středu 13. února ve 14 hodin na umělce v areálu Kovona. Vstup je opět zdarma.

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo