Generální partner
Světlý režim
6. červenec 2012

Karvinou prověří nováček polské Extraklasy

Na svěřence trenéra Pavla Malury čeká druhý přípravný zápas. Po výhře v Dubnici se představí v sobotu na domácím hřišti proti nováčkovi polské Extraklasy, celku Piast Gliwice.

Zda do utkání zasáhnou zkušenější hráči typu Reného Bolfa nebo Aleše Besty trenér neprozradil. „Uvidíme. Je možné, že do utkání nastoupí. Ale možná taky ne,“ usmál se Malura.

Gliwice se připravují na nadcházející sezonu, která jim začíná až v polovině srpna. Tým má za sebou zatím jedno střetnutí a to s kyperským celkem AEL Limassol, kterému podlehl 1:3.

V přípravě se týmy Karviné a Gliwic potkávají takřka pravidelně, akorát minulý rok byl výjimkou. V posledním vzájemném duelu, který se konal v polovině února minulého roku, dokázali karvinští svého soupeře na jeho hřišti porazit 2:1. Zápas začíná na Městském fotbalovém stadionu v sobotu 7. července v 9:30 hodin. Vstup je zdarma.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo