Generální partner
Světlý režim
20. září 2022

Karvinští hrají ve středu druhé pohárové kolo v Bzenci

​Fotbalisté Karviné vyplní reprezentační přestávku středečním soutěžním zápasem. Uprostřed týdne je čeká cesta na jih Moravy, konkrétně do Bzence.

V žádném případě nechce druholigový favorit opakovat situaci z prvního kola, kdy se v Hranicích trápil a dokázal postoupit až díky úspěšně zvládnutým pokutovým kopům. „To rozhodně nechceme ve středu opakovat. A hlavně si to ani v naší aktuální situaci nemůžeme dovolit – kvůli sobě i fanouškům. Do utkání půjdeme naplno a se vší vážností,“ prohlásil asistent trenéra Radomír Korytář.

Přestože půjde o druhé pohárové kolo, tak paradoxně soupeř hraje o soutěž níž než Hranice v prvním kole. „Jo, je to trochu paradox. Ale takový je pohár. Bzenec není jediným divizním účastníkem druhého kola,“ pousmál se Korytář.

Pro divizní klub to bude ve středu velká sláva, čemuž odpovídá i chystaný předzápasový program – pro děti bude připraven skákací hrad a míčové sporty. Bzenec je účastníkem čtvrté nejvyšší soutěže, hraje Divize E a po sedmi kolech je jedenáctý s pěti body. V sobotu remizoval s rezervou prvoligové Zbrojovky 2:2, když dokonale zafungovala „Csaplárova past.“ Zbrojovka vedla v poločase 2:0, ale domácí snížili a v poslední minutě i vyrovnali.

Co se týče MOL Cupu, tak Bzenec přemohl už dva soupeře – v předkole vyhrál přesvědčivě 4:0 v Rousínově a v prvním kole zdolal 2:1 v prodloužení Bohunice.


Utkání 2. kola MOL Cupu TJ Slovan Bzenec – MFK Karviná začíná na Bzenci ve středu 21. září v 16:30 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Stanislav Volek.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo