Mlade talenty

Karvinští už trénují doma - ve sněhové vánici

07.02.2018 | redakce
 

Karvinští už trénují doma - ve sněhové vánici Po pondělním nočním příjezdu do Karviné a úterním volnu se celý tým sešel ve středu po obědě k dalšímu pokračování zimní přípravy, která se už však mílovými kroky blíží do svého finále.

 

Ne, nepřesedli na jiné letadlo směr Skandinávie, jak by se mohlo zdát. Karvinský tým se ve středu po jednom a půl dnu volna znovu sešel v kabině na Městském stadionu v Karviné-Ráji a krátce po druhé hodině se vydal na trénink. Ještě ráno byla ve hře varianta, že by se trénink uskutečnil na Bažantnici, ovšem po obědě už bylo jasno, že z toho sejde.

V Karviné totiž začalo prudce sněžit a hráči s trenéry museli vzít za vděk umělou trávou na Kovoně. Sněžení bylo tak husté, že po přípravném utkání mladších dorostenců musel správce areálu celé hřiště uklidit pomocí traktoru se sněhovou radlicí - ovšem příliš to nepomohlo, protože během pár minut umělku opět pokrýval sníh.

Na hráčích bylo znát mírné znepokojení, přeci jen ještě před dvěma dny ladili formu v příjemných klimatických podmínkách, ovšem po chvíli to brali s humorem – počasí prostě nejde poručit. Na středeční odpolední trénink budou ve čtvrtek navazovat dvě fáze, v pátek jedna a v sobotu se jede do Trnavy na generálku.

Fotogalerie

               
 

• V Jablonci v sobotu odpoledne
včera - Ligová fotbalová asociace upřesnila 4. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí v Jablonci v sobotu 11. srpna od 17 hodin.

• U19 na turnaj do B. Bystrice
před 2 dny - Na dvoudenní mezinárodní turnaj do Banské Bystrice odjede v pátek brzy ráno dorostenecká devatenáctka. Soupeři? Podbrezová, Diósgyöri a domácí Dukla Banská Bystrica.

• Setkání s vedením klubu
17.7. - Ve středu 18. července proběhne od 16 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji setkání fanoušků s Janem Wolfem a Lubomírem Vlkem. Jste zváni!

• Fukala je náhradník
16.7. - Reprezentaci do 16 let čeká v termínu 23. - 26.7. tradiční letní Memoriál Františka Harašty. Z hráčů MFK Karviná je v nominaci mezi náhradníky Roman Fukala.

• Remíza juniorky v generálce
15.7. - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
14.7. - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
Dnes v 17:00
FC Slovan Liberec
MFK Karviná
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna