Generální partner
Světlý režim
15. září 2020

Karvinští vstupují do MOL Cupu v Ostravě, čeká je Unie Hlubina

Fotbalový svátek zažije ve středu tým Unie Hlubina spolu se svými příznivci. k účastníkovi krajského přeboru zavítá prvoligový tým. Zápas se hraje v moravské části Ostravy 16. září od 16 hodin.

Karvinští jsou jasnými favority zápasu, do utkání zásahnou méně vytěžovaní borci A-týmu. Poměrně dost utkání tohoto kola (zatím 16) už byla kontumována ve prospěch týmů z vyšších soutěží, jelikož amatérské týmy z mnoha důvodů nechtěly podstoupit PCR test k vyloučení onemocnění COVID-19, což je dle nařízení FAČR od této sezóny v MOL Cupu povinností, pokud je los svede dohromady s týmem z obou profesionálních soutěží.

Ovšem hráči Unie Hlubina chtěli za každou cenu hrát, testy dopadly negativně, proto sehrání zápasu nic nebrání. „Šanci dostanou hráči širšího kádru. Hráči, kteří hráli proti Spartě, budou normálně trénovat,“ podotkl asistent trenéra Marek Bielan.

Podcenění soupeře, který hraje až pátou nejvyšší soutěž, podle Bielana nehrozí. „Kluci se musí ukázat. Chtějí hrát, tak nás musí přesvědčit. O žádném podcenění nemůže být ani řeč. Občas nějaké velké překvapení na úkor jasného favorita v domácích pohárových soutěžích nastane, ale věřím, že to nebude náš případ. Naši kluci mají kvalitu, ukážou ji a jsem přesvědčený, že bez problémů postoupíme do dalšího pohárového kola,“ dodal Marek Bielan.

Aktuálně devátý celek krajského přeboru Moravskoslezského kraje se do druhého pohárového kola dostal po vysoké výhře 6:3 nad městským rivalem MFK Vítkovice. Pro celý klub a jeho příznivce bude středeční duel velkým svátkem, o čemž svědčí i fakt, že dle dostupných informací domácí kvůli zvýšenému diváckému zájmu (očekává se až pět set fanoušků) vybudují na jedné z podélných stran mobilní tribunu.

Utkání 2. kola MOL Cupu TJ Unie Hlubina – MFK Karviná startuje v Ostravě (stadion se nachází na ulici Gajdošova 2287/31) ve středu 16. září v 16 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Radek Dubravský. Vstupenky se budou prodávat přímo na místě v ceně 50 Kč, ženy a děti mají vstup zdarma.

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná