Generální partner
Světlý režim
6. červen 2019

Kluci z U9 odehráli skvělé finále Ondrášovka Cupu

V Příbrami se 31. května a 1. června uskutečnilo finále neoficiálního mistrovství republiky kategorie U9. Karvinští mladíci měli blízko do nejlepší osmičky, nakonec skončili devátí.
Čtyřiadvacet nejlepších klubů se sjelo do Příbrami, kde na hlavním hřišti prvoligového týmu proběhlo velké finále Ondrášovka Cupu. Svěřenci Dávida Krále odehráli celkem 11 zápasů s bilancí osmi výher, dvou remíz a jedné porážky. „Kluci odvedli v Příbrami perfektní práci. V prvním utkání základní skupiny jsme udělali dvě chyby, které nás v konečném zúčtování stály Zlatou skupinu,“ podotkl trenér Dávid Král s tím, že druhý den už hráli jeho svěřenci uvolněně, což potvrzuje prvenství ve Stříbrné skupině a konečné deváté místo. 

Vítězství nad Sigmou Olomouc, Football Talent Academy, Příbramí, Libercem, Meteorem Praha a Spartou Brno jsou dozajista vynikajícím počinem. „Z chyb se ponaučíme a příště si na to dáme pozor. Velké díky patří fanouškům z řad rodičů, kteří nás po oba dny povzbuzovali a dávali nám najevo, že se jim naše hra líbí,“ dodal Dávid Král.

VÝSLEDKY

Základní skupina: MFK - Slavia Praha 1:5, Karlovy Vary 2:2, Hradec Králové 4:4, Motorlet Praha 7:2, Vítkovice 13:1
Stříbrná skupina: MFK - Sigma Olomouc 4:1, Football Talent Academy 5:1, Příbram 6:0, Liberec 4:3, Meteor Praha 9:1, Sparta Brno 8:2
Celkové pořadí: 1. Mladá Boleslav, 2. Spartak Choceň, 3. Sparta Praha, ...9. MFK Karviná....

Zdroj: www.ondrasovkacup.cz
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii