Mlade talenty

Kouč Mucha hovořil na startu přípravy

04.01.2018 | redakce
 

Kouč Mucha hovořil na startu přípravy  Obklopen novináři ve středu dopoledne trpělivě odpovídal na různé dotazy. O čem všem Josef Mucha mluvil?

 

O ROZDÍLECH MEZI ASISTENTEM A HLAVNÍM TRENÉREM
„Je to pro mě čerstvé, ale určitě hlavní trenér má větší zodpovědnost. Zažil jsem to pouze jednou, ovšem „jen“ ve druhé lize. Těším se na tuhle výzvu a jsem rád, že můžu být mezi prvoligovými trenéry. Nějaké zkušenosti mám, jako trenér jsem prošel různými týmy včetně mládežnických, a věřím, že dané zkušenosti zúročím v této nové roli. Těším se na to.“ 

O SVÉM ASISTENTOVI
„Mám vyhlédnuté jedno jméno, ale čekáme na jednání s jeho současným klubem. Je tam smluvně vázán.“

O POTENCIÁLNÍCH POSILÁCH
„Rádi bychom přivedli nejlépe dva hráče – jednoho středního defenzivního záložníka a jednoho hráče na kraj hřiště. Máme někoho vytipovaného, víc zatím neprozradím.“

O PAVLU DREKSOVI
„Pavel je náš hráč, vrátil se z Baku a máme eminentní zájem, aby tady zůstal a na jaře nám pomohl. Na druhou stranu má nabídku ze zahraničí a nedokážu teď říct, jak se situace vyvine. Jasno by mělo být během několika příštích dnů.“

O NÁPLNI ZIMNÍ PŘÍPRAVY
„Do 27. ledna půjde o hrubou přípravu proloženou přípravnými duely. Na přelomu ledna a února bychom rádi vyrazili na soustředění, o kterém ještě jednáme. Z herních věcí musíme na tréninku pilovat především defenzivu a naopak bychom na jaře chtěli být víc nebezpeční směrem dopředu. Nemáme v týmu vyloženě hvězdu, která dá patnáct gólů za sezónu. Opět budeme spoléhat na týmového ducha a charakter hráčů. Znám všechny, oni znají mě. Měla by to být na jaře naše výhoda.“ • U19 na turnaj do B. Bystrice
dnes - Na dvoudenní mezinárodní turnaj do Banské Bystrice odjede v pátek brzy ráno dorostenecká devatenáctka. Soupeři? Podbrezová, Diósgyöri a domácí Dukla Banská Bystrica.

• Setkání s vedením klubu
před 2 dny - Ve středu 18. července proběhne od 16 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji setkání fanoušků s Janem Wolfem a Lubomírem Vlkem. Jste zváni!

• Fukala je náhradník
před 3 dny - Reprezentaci do 16 let čeká v termínu 23. - 26.7. tradiční letní Memoriál Františka Harašty. Z hráčů MFK Karviná je v nominaci mezi náhradníky Roman Fukala.

• Remíza juniorky v generálce
15.7. - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
14.7. - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

• Erik Puchel mimo hru
11.7. - Odchovanec MFK Karviná Erik Puchel si přetrhl zkřížený vaz v koleni a čeká ho dlouhodobá vynucená pauza.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna